Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljek vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele, hogy érdeklődjön irántam? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, akivel egy iskolába járunk, kettő évfolyammal felettem jár, és egy edzésre is járunk, röplabdára. Még így, vírusidőben és online oktatásban is látom legalább heti egyszer. Viszont a problémám az, hogy hihetetlenül introvertált, zárkózott és félénk vagyok. Nagyon nehezen nyitok emberek felé én magam. Pedig ha elkezdenék vele dumálni, egyrészt biztosan jól reagálna, mert már jópár éve találkozunk hetente, sőt egyszer kérdezte is, milyen a suli, másrészt bőven lenne miről dumálnunk, tekintve a közös pontokat. De egyszerűen nem megy. Szimpla okokból. Túlgondolok mindent, aztán edzésen sok a klikkesedés, és hülyének néznének, ha csak úgy odamennék, pedig mostanában nem nagyon lesz esélyem iskolában beszélni vele. És nagyon nagyon sok barátja van. A lányok rajonganak érte, az edzésen is folyton hárommal lóg. Ki tudja, melyik iránt ne érezne többet. Pedig már beszéltünk sulis ünnepségeken is párszor, persze mindig ő kezdeményezett, én nem mertem volna, és egyszer rám is írt. Ez viszont közel sem tekinthető haladásnak, ugyanis régen volt, és azóta nem történt semmi. Tudom, hogy nekem kéne kezdeményeznem, de képtelen vagyok rá. Én nem tudok ilyen laza lenni, túlgondolom, és nyomulásnak éreznék mindent. Tudom, hogy nehéz eset vagyok, de szerintetek mit tegyek? Hogy szerezzek egy kis önbizalmat ahhoz, hogy csak úgy mindent elengedve odamenjek hozzá?

2021. febr. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráírsz messengeren
2021. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha te nem teszed, megteszi más. Lehet soba többé nem lesz ilyen alkalmad. Ezt akarod?
2021. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

"Véletlenül"

a) utkozz vele össze

b) lépj a lábára

c) szórd szét előtte a cuccaidat

d) bokd meg a konyokoddel

e) ...

Ezután kérj elnézést! Mondd el,hogy milyen ügyetlen vagy!


Beszélj arról,hogy milyen érdekes, hogy így vírus idején találkoztatok! Milyen rossz az elzartsag, alig lehet találkozni a barátokkal ...


A lényeg a "meglepetés", utána saját magad szidasa, hogy ő ezt cáfolja, majd az elzartsag ...

2021. febr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 11. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én itt elgondolkodnék, hogy elfogad-e egy fiatalabb lányt. Akár tetszik akár nem, bár nem tudom hogy néz ki, milyen a sexual marketplace-e, de ennyi idősen az szokott összejönni a kisebbekkel, akinek a saját korosztályában, vagy afelett nincs esélye. Ezt azért vedd számításba. Ha nem tudod felkelteni a figyelmét, és nem írna rád, akkor valszeg meg van a válasz.
2021. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!