Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy átbeszélgetett este...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átbeszélgetett este végén a lány egy sztoriból kiindulva az eddigi szexuális élményeimmel kapcsolatban faggat elég intenzíven, ő is akarhat valami ilyesmit tőlem?

Figyelt kérdés
Nyomod ezerrel egy srácnak, hogy mesélje el a tizedik ilyen sztorit is, ha nem ismered a sztorikban szereplő lányokat, és nem mozgat ilyen téren a srác? Kavargattunk egy ideig, de azt mondta, kapcsolatot nem akar, egy hónap után taliztunk megint, és így minden mindegy alapon nem hallgattam el az ilyen sztorikat, nem szépítettem semmit, és mintha kicsit rápörgött volna. Lehet, hogy ez az oldalam már mozgatja?:D
2021. febr. 24. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fasz van? :D nem mozgat ilyen téren a srác..de érdekel hogy ő mit gondol arról, hogy dugni akarsz? vagy most mivan?
2021. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác, meséltem dolgokat mert már úgyis mindegy hisz azt mondta nem akar kapcsolatot, és erre rápörgött, akarhat-e valamit mégis, ezen oldalam megismerése után?
2021. febr. 24. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell sokat szenvedned hogy akarjon szerintem.
2021. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:
100%

3 esélyes:

-Nem akart kapcsolatot de az elmúlt 1 hónapban ez változott. / Nem akart kapcsolatot de kiderült hogy legalábbis érdekes vagy a számára.

-Szimplán érdekli a téma, még akár értékelheti is hogy szépítés nélkül adod elő de nem feltétlenül van emögött effektíve ismerkedési szándék / szexuálsi vágy [már amennyire a szeuxális vágy nem léte értelmezhető egy tininél :D ].

-Szimplán hangulatba jött. :D Kapcsolatot nem akart, a szexnek önmagában nem előfeltétele a kapcsolat.

2021. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!