Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez gáz beszólás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz beszólás egy sráctol?

Figyelt kérdés

Mindig piszkál egy srác akivel randizok tegnap bemutattam neki csak így poénból mire azt mondta: dugd fel magadnak a középső ujjad


17/L



2021. márc. 7. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Máskor mást is mutat majd...
2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez gáz, akkor az is hogy te meg bemutattál neki:D
2021. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy szinten vagytok, úgyhogy nem gáz.
2021. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
fiatalok vagytok, szerintem nalatok ez normalis
2021. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nekem bemutatnak akkor kört formálok az ujjaimból és fel-le mozgatom a hölgy ujján... Szóval jobbik eset volt szerintem:D
2021. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 90-es években voltam tizenéves. Lökött, idétlen fiúk, nagyhangú lányok (persze akadt néhány normális is), nem összetartó osztály. Azt hittem, ennél a nemzedéknél nem lehet rosszabb.

2000-es években iskolában dolgoztam, mint pedagógus-asszisztens. A gyerekek, akikkel foglalkoztam, akkor születtek, mikor én jártam gimnáziumba, tehát a 90-es években. Ugyanez volt a meglátásom, hogy már nem lehet rosszabb (tisztelet persze a kivételnek, mert voltak).

Hát, tévedtem. Mert sajnos 2, 5, 10 évenként kiderül, hogy mindig van lejjebb, mint ez a példa - és még milyen sok! - is mutatja.

2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hármasnak nagyon igaza van, először is!

Az ötös válasza is TELJESEN rendben van, tőlem ment a zöld és pont így kéne lereagálni a dolgot xD

A tizes...hát neki is igaza van!

Mindig van lejjebb.

Jimi Hendrix------>Ed Sheeran.

A 2 gitáros példakép!

A szöxborgok!

Nagyon esik a szint!!! XD


De azért a Blackpink tud némj vígaszt nyújtani xDD

2021. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bekaptam volna az ujjacskádat és elkezdtem volna szopizni.

Aztán feldugtam volna neked 😂😂😂

Ahogy azt kell!

2021. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!