Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vigyek neki valamit az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek neki valamit az első találkozóra?

Figyelt kérdés

Másfél honapja beszélünk egy lánnyal neten.

Már mindketten bevallottuk hogy az eddigiek alapján bejövünk egymásnak lehet belőle valami.

1-2 hete említette hogyha lesz találkozó akkor sütit fog nekem hozni mint ajándék(cukrásznak tanul)

Én viszont első találkozásra nem szántam vinni neki semmit mert nem egy randi hanem találkozó de azért mégis kínos lenne ha adna sütit én meg semmit ugye?

Ha tudom előre hogy hoz nekem valamit vigyek neki egy szál virágot? Nem túlzás az egy kicsit egy első talira?

17/F



2021. márc. 9. 01:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Ha komolyan gondolod és szeretnél neki örömet okozni vagy csak le venni a lábáról szerintem mindenképp :) egy milka praliné vagy akár egy tábla csokinak is biztosan örülne
2021. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem gáz, vigyél csak valami jelképes dolgot. Akár egy szál virág, vagy egy csoki, biztos örülne neki.
2021. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha utcán fogtok sétálgatni, akkor ne egyszál virágot. Nagyon aranyos ajándék, de egész randi alatt szorongatni kell a kézben, nem lehet elrakni táskába anélkül, hogy megsérülne, kényelmetlen végig kézben hurcibálni. De ha egymásnál találkoztok, ahol egyből vázába lehet tenni akkor szerintem jó ajándék.
2021. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos elso randira egy szal viragot adni, en mindenkeppen orulnek neki
2021. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha kiszeded belőle mire vágyik. Nekem például leírta, hogy szeret olvasni és hogy melyik könyvet szeretné még elolvasni. Első randira megvettem neki azt a könyvet, teljesen el volt ájulva tőle. Igaz nem lett végül kapcsolat belőle, de nem az ajándékon múlott.
2021. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randira illik valamit a fiúnak vinni,ha már komolyan is gondolja,akár egy virág vagy egy táblacsoki. :)

De lehet jobb ha megtudod mit szeret,s mit nem. Kérdezgess tőle hogy egyáltalán eszik e csokit vagy milyen virágot szeret,feltunes mentesen:)

2021. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valami apróságot vihetnél, hiszen a lány már jelezte, hogy ő hoz saját készítésű süteményt. Általad készített valami nem lehetséges? Apróság (rajz, festmény, novella...)?
2021. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdező írta: "NEM RANDI"; nem értem, miért nem figyelnek oda többek.


Én nem gondolom, hogy feltétlen kellene vinni bármit is. Ennyi erővel bárkivel találkozol életedben először ajándékot viszel? Ne legyünk már ennyire merevek! Menj és add önmagad és ennyi!

2021. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok:

azért egy visszakérdésem lenne: ő is tisztában van azzal, hogy nem randi?

2021. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tisztában van vele teljesen baráti találkozás és majd ott kiderül hogy a valóságban is tetszik e mindkettőnknek egymás stílusa csak éppen ezért dilemmázok mert valószínűleg a Margit szigetre megyünk még az is lehet hogy együtt futni oda meg virág kizárt de bármilyen ajándék is csak a tali végén jöhet szóba
2021. márc. 10. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!