Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy randin ha adja magát a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin ha adja magát a helyzet, nincs ott senki, csak én vagyok a helyszínen meg a lány, érdemes a szemébe mondani, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, eddig egy kapcsolatom volt egész életemben, az se volt túl komoly.... Esélyes, hogy bejön ez a technika vagy inkább 100% off? És nem, nem arra gondoltam, hogy ezzel indítok, majd mikor már megvan a hangulat, jókedv és persze a mélyebb beszélgetések. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 9. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokadik randin, kb 1 hónap után. H túl haamr mondod, az komolytalannak is tűnhet, illetve nyomást heylez a másik félre. Ha nagyon megtervezed, akkor valószínűleg a kapcsolatotok nem áll készen.
2021. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1es nagyon jó tanácsot adott. Semmiképpen ne mondd még, ráér később.
2021. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!