Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire vall ha egy lány likeolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vall ha egy lány likeolja a régi képemet facen?

Figyelt kérdés
Szerintetek bejöhetek annak a lánynak aki a mai csak úgy lájkolta a több mint egy éve kirakott profilképemet facen? (Látásból ismerjük egymást)

2021. márc. 27. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimpatikus vagy neki

írj rá vagy valami, úgyis kiderul:)

2021. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nyomozott utánad és véletlen nyomott rá...
2021. márc. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

véletlen szerintem mert kémkedett :D

én is szoktam csak vigyázok.

2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha véletlen nyom rá a tetszik opcióra, akkor egy szempillantás alatt vissza is nyomja, de ha nem nyomta vissza, hanem meghagyta az általa küldött tetszik jelet, akkor nem véletlenül lájkolt neked, abba már biztos lehetsz.


Persze velem is előfordul, hogy csak valamit nézek és véletlenül rányomok a tetszik opcióra, de akkor azonnal vissza is vonom.

2021. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy ne bízd el magad.

De ha Te is "lájkolnád" a csajt, azért valami frappáns "nyitószöveggel" ráírhatsz.

2021. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Get a life
2021. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!