Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lány létemre kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre kezdeményezni nem ciki?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy ebben a modern világban semmi sem ciki, de mégis annak érzem. Sztori a következő:

Van az ismerőseim között egy srác, aki eddig nagyon fel sem tűnt, de múlt éjjel vele álmodtam, azt, hogy azt mondta írjak rá nyugodtan.

Bár szerintem hülyeség összevetni az álmot a valósággal, de nem értem hogy került bele pont ő. Ráírnék amúgy szívesen, de félek, hogy esetleg kioffol, meg azt se tudom mit írjak.



2021. márc. 28. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Ird h szia, múlt éjjel veled álmodtam, azt, hogy azt mondtad írjak rád nyugodtan.

Ennyi.

2021. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
😂 jo, ertem, ez is egy opció, de azért nevetséges kicsit, nem?:D
2021. márc. 28. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Férfiként írom, az a cél h tudj nyitni, nem az h beégj.
2021. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy a férfiak hányszor szembesülnek hasonló problémákkal az életük során? (Mert ugye a kezdeményezés a férfi "kötelessége"...) Szerintem semmi ciki nincs abban, ha a nő kezdeményez, egyrészt mert senki sem gondolatolvasó, és lehet, hogy a férfinak fogalma sincs arról, hogy a nő akar valamit, másrészt ha aki akar valamit, annak kellene kezdeményeznie, harmadrészt meg itt a 21. század. Szerintem egy normális férfi nem fogja kevesebbnek tartani azt a nőt, aki kezdeményez nála, nálam is megesett, hogy megjelölt egy ismeretlen lány fb-on, és megkérdeztem tőle, hogy ez most mi. Az volt a válasza, hogy szimpatikus voltam neki. Én egyáltalán nem tartottam őt qrvának emiatt, nem röhögtem ki, semmi ilyesmi. Egyébként annyi a nagy titok, hogy aki nem qrvásan kezdeményez, azt a nőt nem is fogják annak tartani. Nyugodtan írj a srácnak, mondd el neki, hogy valamiről hirtelen eszedbe jutott, kérdezd meg, hogy mi van vele stb.
2021. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺
2021. márc. 28. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, a pasik még örülni is szoktak neki. Nálunk mondjuk a fiú írt rám először, de randira már én hívtam el őt :) Azóta együtt vagyunk. Úgyhogy hajrá. Ahogy a 4. is írta, ne túl direkt módon indíts, először csak beszélgessetek.
2021. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, sok sikert. Vesztenivalód nincs, főleg ha nem egy vadidegennek kell írnod. Persze ilyenkor mindenkiben benne van az, hogy mi van, ha beég, de ha nem próbálod meg, akkor ott lesz benned, hogy talán meg kellett volna tenned. Én biztosan értékelném, ha valaki írna nekem egy normális hangú üzenetet, még ha akár azt is megírná őszintén, hogy szimpatikusnak tart, és szeretne jobban megismerni. Írj neki, ő talán azt sem tudja, hogy te "úgy" gondolsz rá.
2021. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem
2021. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mai világban nem ciki.
2021. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne, hogy ciki. 6 éve én írtam a pasira, mára már a vőlegényem. :)

Szerintem ez a nyitás amit az első írt, tök jó, bár megsúgom: ha szimpatikus vagy neki, szinte mindegy mit írsz.

2021. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!