Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ekérhető,de randi után nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ekérhető,de randi után nem ír vissza még a csaj se aznap este,se ma reggel,az rossz jel?

Figyelt kérdés

Van programja,de ha akarna velem beszélni azért egy sziát benyögne,és hogy ma dolga van,és egy pár perces beszélgetés csak lenne,nem?

Túlreagálom?Vissza fog írni?


2021. márc. 31. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé :(
2021. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:/ Csak az ejt kétségbe,hogy nem ír,holott a logika azt mondaná,hogy ha kicsit szeretne,akkor írna...De nem tiltott le,se semmi,csak nem ír.

Lehet tényleg le kéne nyugodnom,és csak dolga van. De gondolom van egy jó pár követője instán,100-200 között már nem emlékszem,de ha ennyi ismerőse van,tuti van válogatni valója. Na jó,megint túlreagáltam.

Abbahagyom,és lenyugszom. Semmi gáz nincs.

2021. márc. 31. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"ha kicsit szeretne,akkor írna" 1-2 randi után miért kéne szeressen? :D
2021. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legalább érdekeltség,vagy kis szimpátia,vagy valami. Ilyesmire gondoltam.
2021. márc. 31. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"De gondolom van egy jó pár követője instán,100-200 között már nem emlékszem,de ha ennyi ismerőse van,tuti van válogatni valója."


Nyugi! Ne erre alapozz! Nekem is van vagy 200 követőm, facebbokon meg még több, aztán ezek közül beszélgetek vagy hárommal.

2021. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötös!
2021. márc. 31. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem azért, nekem lelki erőm nincsen visszaírni a srácnak. Nem vele van a baj, most elfáradtam és összecsaptak a hullámok a fejem felett. A te esetedben tudod mi az ok, programja van. De nyilván ezt mondta vagy írta, ha tudod mi az oka. Ha van dolgom és másokkal vagyok nem fogok a telefonomon lógni...
2021. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!