Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szoktak lányok nem visszaírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak lányok nem visszaírni randi után trükközésből vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 18:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az utóbbi. Ha jól érezte magát és akar folytatást, akkor miért ne válaszolna
2021. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor randiztatok, és mikor írtál neki, amire választ vársz?
2021. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinél ez jó jel, és van, akinél nagyon rossz.

Van olyan lány aki azért nem ír vissza, mert bejöttél neki és van olyan aki fordítva.

2021. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2.

Tegnap.

Tegnap+ma.

Én megírtam neki,hogy tényleg ha van valami gáz a részemről,akkor szívesen javítok rajta,mert szeretném ha jól meglennénk. Tehát nem vagyok egoista,félreértés ne essék,mert én őszintén szeretném,ha jól mennének a dolgok köztünk.

2021. márc. 31. 20:42
 5/24 A kérdező kommentje:
Viszont megvan a száma. Felhívjam?Ha igen,akkor mit mondjak neki?Nagyon szeretem,és nagyon nem akartam,hogy bármi rosszul süljön el. És nyilván meghallgatom nagyon szívesen,illetve meg akarom hallgatni,ha valami nem volt jó,és kijavítanám azokat a dolgokat,amik neki kellemetlenek voltak a részemről,vagy bármi.
2021. márc. 31. 20:46
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, ha irtal neki, es o nem nagyon valaszol, akkor ennyi volt
2021. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ebben én nem hiszek. Én csak a jóban hiszek.
2021. márc. 31. 20:50
 8/24 anonim ***** válasza:
Akkor csinald amit akarsz.
2021. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A fasznak tettel fel a kerdest
2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mert pozitív,céltudatos emberek válaszát vártam,akik nem lerombolni akarják a dolgot,hanem a másik(jó) oldalát akarják megvilágítani a dolgoknak. Mármint ezalatt a megoldást értem. Pl hogy ez és ez lehetséges. Nyilván vannak rossz dolgok a földön,de vannak,akik a negatív gondolkodásuk miatt még a lehetségest sem érik el,nemhogy a lehetetlent...
2021. márc. 31. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!