Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni hogy egy “rossz fiú”-nak tetszen egy külsőre “jó kislány”?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha jó csaj vagy,tetszeni fogsz
2021. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélgetsz vele?
2021. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem erőssége a beszélgetés, mármint írásban, karantén van.

Vékony vagyok, alacsony, smink nélkül is szép az arcom.

Csak azt érzem hogy túlságosan a jó kislányt látja bennem.

2021. ápr. 5. 17:55
 4/23 anonim válasza:
83%

"Jó" "Rossz"

Amúgy ezeket a kategóriákat ki a fene osztja ki?Hogy őszinte legyek szerintem ismerkedj vele úgy ahogy mindenki mással tennéd,most ez mitől lesz más?Nyugodj bele ha valami miatt nem jönne össze,akkor az nem az általad vagy az általa kitalált "kasztrendszer" miatt lesz.


Meg hogy még őszintébb legyek nem tudom elképzelni,hogy valaki komolyan gondolja ezt a "jó" "rosz" kategória rendszert 15 éves kor fölött.....

2021. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nyilván ezek nem fix kategóriák és nem is úgy kell érteni mint egy brazil szappanoperában.

Itt most arra értendő, hogy egy leszarom típus, cigi-pia a központban.

Sajnos ez 20 év fölött is jelen van. Így értettem ezt a típust.. a jót pedig, hogy nekem fontos a tanulás, az intelligencia, nem iszom, nem cigizem.

2021. ápr. 5. 18:05
 6/23 anonim válasza:
75%
Tudom,hogyan értetted,de ettől függetlenül továbbra is csak azt tudom mondani,hogy közeledj úgy felé mint ahogy egy olyan emberhez tennéd aki veled "egy kategóriában van" Szerintem a legtöbb ember van olyan érett 20 évesen hogy tudja,alapvetően egy kapcsolatot nem a tanulmányi eredmény határozz meg,vagy az hogy ki dohányzik meg ki nem,amiket te leírtál azok alapján semmi nem zárná ki a ti kapcsolatotokat,szóval sok sikert!Amúgy ha azon gondolkodsz hogy neked meg kell-e változnod ahhoz,hogy tetszél neki akkor szerintem a válasz egyértelmű nem,az olyan kapcsolatnak soha nincs tartós vége,ahol az egyik fél nem a saját személyét mutatja.......
2021. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Most én nem értem mi is akkor a célod, tetszeni akarsz egy dohányos-piálós pasinak?:D elég nagy ritkaságnak számítasz akkor...ilyent minden sarokban találsz.
2021. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A személyisége tetszik, nem olyan típusú fiú, akit bárhol talál az ember, legalábbis én ezt így érzem.

Változni nyilván úgy nem változnék, csak nem tudom az ilyen típusú fiúknak mi tetszik egy lányban.

2021. ápr. 5. 18:45
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Hát most erre csak ő tud konkrét választ adni, de az biztos bejönne neki, ha a cigi mellé vinnél neki egy kis zöldet is :D:D ...fogalmam sincs.
2021. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy elcsöppen a lány, ha meglátja, és könnyű lesz meghágni.
2021. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!