Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni hogy egy “rossz fiú”-nak tetszen egy külsőre “jó kislány”?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel jó srácot?😏
2021. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Nem akarok bele szólni, de biztos ő a megfelelő?
2021. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Én is a "jó kislány" kategóriába tartozok. Nekem eddig mindenki (1 kivételével) aki nekem tetszett, annak é is tetszettem. És összejöttünk. Úgyhogy, ha úgy érzed, hogy tetszel neki akkor mondd el neki, hogy tetszik neked.


Szóismétlésekért bocsi

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy ő a megfelelő, de most ő tetszik.

Viszont azt nem tudom hogy én tetszem-e neki.

2021. ápr. 6. 18:44
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Az elején lássa a jókislányt majd ha összejöttök csak a kedvéért legyél rosszkislány. Egyébként akiknek látszólag a rossz lányok kellenek azok is azt gondolják róluk, hogy qrvák, úgyhogy csak add önmagadat továbbra is.
2021. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
rossz fiú ? Az az boka gatya meg xxles elefánt sport cipő ?
2021. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Leveltetu ***** válasza:
100%

Jopofa...ha neked a tanulas es a minden mas a fontos a jovoddel kapcsolatba akkor valoszinu, ezekrol le is mondhatsz ha osszejossz ezzel a pasival...hogy miert?....Mert az ilyen cigis pias "rossz fiu"-nak az image a fontos, a statusz, hogy o a rossz fiu, es ezt minden aron megtartja majd vagy lehuz a szintjere vagy otthagy (nyilvan miutan jol megtomott)....

Ez nem zarja ki, hogy ne ismerd meg, mindenkepp kell a jovobeli tapasztalatokhoz, hogy megusd a bokad ha mar masra nem hallgatsz, illetve az erzelmeidnek nem tudsz parancsolni (tinikent nagyon nehez)...szoval allits egy hatart ameddig hajalndo vagy elmenni anelkul, hogy a jovodet vagy tanulmanyaidat kockaztasd es vagj bele a kalndba.

2021. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%
17. A cigitől meg a piától senki nem lesz rossz fiú, kb 15 éve teljesen normális ez a mai világban..Sosem éreztem magam menőnek amikor elkezdtem dohányozni, egy rossz pótcselekvés volt ami függőségé vált.
2021. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
A rossz fiú a valós értelemben olyan embert takar, aki a legtöbb emberrel szemét és sokat balhézik még ha szarrá is verik minden héten.. Kb ennyi a rossz fiú, felnőttek rétegében meg a bűnözök ... Ha valóban a rossz fiúkra buknának akkor minden gazdag cigány fehér nővel mászkálna, gondolkodjunk is picit mielőtt hülyeséget állítunk.
2021. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már ezt a kioktatást, hogy ki rossz meg jó. Pontosan érthető volt, hogyan érni. Nem értem miért kell okoskodni.

Szerintem várj ki, aztán kiderül, és kialakul.

2021. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!