Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindig én kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már jó pár hete ismerkedek egy lánnyal. És azt vettem észre, mondjuk messengeren ha beszélünk,hogy az esetek 80%ban én kezdeményezek, hogy elinduljon egy csevegés (pedig nem félénk a lány). 1x kipróbáltam, hogy nem írtam. 3 nap telt el mire rám írt, hogy mizu?. Tudom, hogy a fiúknak kell kezdeményezni, de már én úgy érzem kezdek át menni pincsibe, vagy hasonló.. Mert ha nekikezdünk tök jól eldumálgatunk mindenről meg van, hogy találkozót beszélünk meg stb.

Most főleg lányoktól kérdezem: ez miért van?



2021. ápr. 10. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Az elején én is ilyen voltam, hogy vártam hogy írjon. Én nem írtam véletlenül sem. De én elvártam. Sőt volt olyan hogy direkt egy nap nem írtam neki. Így vissza gondolva elég gyerekes volt, de hát na.

Lehet hogy ő is elérhetetlent jàtszik.

2021. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Én sem szoktam magamtól írni a barátomnak. 3 hónap alatt 4szer ha kezdeményeztem én a mindennapi beszélgetésekből:D

De nem hogy nem érdekel,sőt egész nap a telómat nézegetem és azt várom hogy írjon már. Valahogy én nem merek büszkeségből vagy nem tudom. Nem akarom hogy egyre kevésbé érdekeljem

2021. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2# csak arra vigyázz hogy ez egy idő után unalmas is tud lenni a másik fél számára :)
2021. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2es de ti már jártok? Mert az én love storym még csak az elején, ismerkedésnél jár.😁
2021. ápr. 10. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3 nap azért nem a világ vége. Vagy csak én nem igénylem a mindennapi beszélgetést, ha még csak az ismerkedésnél tartunk? Nyilván más ha párkapcsolatról van szó.
2021. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3# ez igaz, nekem már most kezd..
2021. ápr. 10. 22:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy ismerkedésnél szokott az lenni hogy nagy a láv és éjjel nappal beszélni. Legalábbis én a párommal így voltam az elején, ismerkedésnél is. Főleg hogy még egyébként tinik. Mondjuk nem tudom mennyi idősek vagytok.
2021. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom eldönteni, hogy mint ahogy az első írta, hogy elérhetetlent játszik, vagy csak nem kiváncsi rám, mert a kettő kozott hatalmas a különbség.
2021. ápr. 10. 22:20
 9/18 A kérdező kommentje:
En 20 ő 18
2021. ápr. 10. 22:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban nagy különbség. Ha beszéltek érdeklődik? Jól el tudtok beszélgetni? Ő is várja a találkozásokat? Gondolom találkoztatok jobb esetbe. Amikor taliztok látod rajta hogy azért örül?
2021. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!