Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek miből áll egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miből áll egy randi?

Figyelt kérdés

És hanyadik randin van csók? És azt hogy kell kezdeményezni?


17f



2021. ápr. 12. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mozi, vacsora, aztán ha jó volt akkor szex
2021. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elmegyünk valami helyre pl margitsziget romai part stb setalunk beszelunk aztan elso csoknal igazabol egyszer a randi kozbe ugyis lekap a srac amikor arra alkalma adodik aztan ha jo volt vagyo hiv at vagy en ot es otthon folytatjuk ott akar mar tobb is tortenhet csoknal 18L
2021. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég tapasztalatlan vagyok randik terén mert eddig csak 1 volt és nem tudom mit kell csinálni meg félek hogy a csaj furán nézne ha megcsókolnám
2021. ápr. 12. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem eddig szinte minden randin volt csók, van mikor nekem kell kezdeményezni, ha látom a srácon, hogy nem mer.
2021. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Mozi, beszélgetés, sétálás. A 3.-4.-en kéne csóknak lennie.
2021. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KOmolyan még midnig a mozi a sláger? lol , beülni egy ismeretlennel még ha lenne mozi ....de akkor is ninszensz, micsoda búmerség. ...
2021. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!