Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jöjjek össze ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze ezzel a lánnyal vagy ne?

Figyelt kérdés

Van 2 lány akivel azonnal össze tudnék jönni csak nem annyira tetszenek az egyik szép csak kicsit duci a másiknak meg az arca nem tetszik. Viszont minden alkalomra le kell csapni. Szerintetek megérné valamelyikkel összejönni?

Félek nekem tetsző lányoknál kezdemenyezni de ezek a csajok meg ram irtak.



2021. ápr. 16. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

16 évesen "csapjál le" rájuk. De mi lenne ha csak egyszerűen tolnád nekik kicsit a szelet!

Ha valaki rád ír, nem biztos hogy azt várja hogy hanyat döntsd az első bokorban. De Te tudod. Mindenesetre lépj! De légy udvarias! Gáláns!

2021. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mar sokat beszeltem az egyikkel es tudom hogy bejovok neki meg talaloztunk is a masikkal még kevesebbet beszeltem es 17 vagyok,
2021. ápr. 16. 21:52
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg 1es még elég tapasztalatlan vagyok csajozasba, hogy kene ravennem hogy felmenjunk hozzá?
2021. ápr. 16. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Értem hogy 17 vagy, de egy lány nem csak egy lyuk! Mindenesetre a fogamzásgátlás legyen a legfontosabb. Utána jön minden! Azt mondta hogy bejössz neki, vagy azt hogy le akar feküdni veled? Nem mindegy!
2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem annyira szókimondóak ezért nem tudom hogy hozzam fel hogy lefeküdjünk vagy ilyesmi, mondom meg nem sok ilyenbe volt reszem
2021. ápr. 16. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most csak kefélni akarsz, vagy szeretnéd a lánnyal továbbra is fenntartani a viszonyt. Rövid ismeretség után miért akarod magad felhívatni a szobájára.

Kezj beszélgetést azzal, amelyik jobban bejön neked.

2021. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne akarj ajtóstól rohanni a házba! Adj magatoknak időt, és minden menni fog!

Gondolom még egy csók sem csattant el.

Hozzátok is felhívhatod zenét hallgatni, fimezni, de nem gáz ha nem akarod rtögtön lefektetni! Bevezetésnek rettenet jó játék a petting. Olvass róla, és csináljátok. Hány évesek a lányok?

2021. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az egyik 14 ő tetszik jobban de kinéz 17 nek. A másik 17
2021. ápr. 16. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jó távol kerülnek tőled. Neked nem való a "csajozás".

Szűz kisköcsög.

2021. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
A helyedben én bepróbálkoznék mindkettőnél!
2021. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!