Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után ,,szokás"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után ,,szokás" lefeküdni a partnerrel? Miért nem csinál semmit?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 11edik randink és még mindig csak a csók/kézfogás/ölelkezésnél tartunk. Korábbi tapasztalataim alapján azt várnam, hogy végre lesz valami. Igazából mióta először megláttam akarom és nagyon frusztrálttá váltam szexuálisan mert nincs semmi. Illetve talán a simogatásokat ide vehetjük igaz sosem érint meg olyan helyen ami már ,,soknak'' tekinthető. Én igazán próbálkozom jelt adni, utalgatni, lépni de nem működik. Lányként mondhatok olyat, hogy én akarom?

Én 17L vagyok ő 18F

Valakinek volt hasonlóban része?



2021. ápr. 19. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Én már a második randi után megb..talak volna...kinek a pap, kinek a papné.
2021. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél direkt farokutalást, ha akkor sem, akkor kuka.
2021. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem csinálaz utalást nem fog mert lehet nem akar olyannak tűnni aki felcsinál 2 perc után
2021. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Nálam a 11. randi már nem ismerkedés, hanem kapcsolat.

Akkor szokás lefeküdni, ha akarjátok, mindketten késznek érzitek rá magatokat.

Beszélgettetek már a témáról? Védekezés, ki mit szeret, petting? Amúgy nem lehet, hogy szűz? 😅

2021. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
amúgy örülj neki, hogy nem csak meg akar fektetni. de az is lehet, hogy tapasztalatlan még. ezért segíts neki, tereljed a témát a szexualitás írányába, hátha kibújik a szőg a zsákból.
2021. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1%
Lányként nem szabad mondani semmi ilyesmit. Az a férfi dolga, nem a tietek. Úgyhogy várakozás és reménykedés maradt.
2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Kedves utolso.És ha szűz akkor mit mondjon szegény férfi. Gyere asszonyember megduglak? Te se gondolhatod komolyan hogy ezt fogja mondani. Nagyon nehéz rátérni a szexre
2021. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképp beszéljetek a témáról. Valószínűleg csak félénk, azért ilyen. De ez minden jól működő kapcsolat alapja: a kommunikáció. Ha erről nem tudsz vele beszélni, akkor mit vársz?
2021. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majdnem mindenkinek ment a zöld.

Néhányszor már beszéltem vele ilyesmiről, de mindig tereli a témát. Semelyikőnk nem szűz már. Azt mondta volt már pár alkalma. Meg hogy óvszert használ, ami tök jó mert a hormonális fogamzásgátló nekem nem barátom.

Igazából nagyon lassan haladunk, csók is csak nemrég volt. Őszintén, szerintem is ez már egy kapcsolat még ha nincs is konkrétan kimondva.

Tudom, hogy a kommunikáció a kulcs, de nem tudom ezt hogy lehetne felhozni. Komoly kapcsolaton belül még nincs szexuális tapasztalatom, csak egyéjszakásaim voltak

2021. ápr. 19. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

És mi lenne ha te kezdeményeznél? Ha már ő ilyen félős/visszahúzódó.

Csókold őt hevesebben, nyúlj olyan helyekre, stb, szerintem ebből csak rájön, hogy mit szeretnél.

2021. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!