Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első randin?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első randin? Hogy alakítsa, hogy ne lőjjem el?

Figyelt kérdés

Önbizalom hiányos vagyok. Van egy lány aki nagyon rég tatszett, de persze sose mertem elmondani neki. Most viszont beszélgettünk és szóba került egy étterem. Most hogy nyílnak a teraszok, mondtam neki hogy mit szólna ha elmennénk oda, mert még sose volt.

Őszintén nem számítottam arra hogy igent mond. Mindig azt hittem hogy lenéz, hogy semmibe vesz, viszont paradox helyzet, lehet hogy hülye is vagyok de jobban fel voltam készülve arra hogy nemet mond. Mit csináljak első randin? Mit ne csináljak? Hogy ne lőjjem el? Lányok, esetleg ti mit vártok egy első randitól? Félek hogy eljátszom ezt az esélyt.



2021. ápr. 25. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne stresszelj rá. Nekem is volt dolgom már olyan fiúval mint te és hidd el a lány tudja hogy nem olyan egyszerű neked (sem). A lényeg az hogy ne gondold túl. Legyél kedves és tisztelettudó. Már az ilyen apróságoknak is örülünk h előreengedsz egy ajtónal vagy kinyitod azt nekünk. Szóval csak lazán, beszélgessetek, add önmagad. Ne hagyon tervezd meg csak hagyd alakulni. Ha végeztetek akkor kérdezd meg van e kedve sétálni egyet a parkban vagy hazakísérheted e
2021. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igent mondott, akkor valószínűleg szimpi vagy neki. :)

Ne izgulj, és viselkedj úgy mint eddig. Legyél érdeklődő és udvarias.

2021. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Arra is figyelj, hogy ne legyen kínos csend köztetek. Mindig beszélgessetek valamiről. :)
2021. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 1Léna ***** válasza:
100%

Csak add önmagad és legyél kedves, udvarias, figyelmes. Ez az alkalom az ismerkedés lehetősége. Mond el neki miért tetszik neked!

Sikerülni fog! Nyugi!

2021. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Legyél kedves, udvarias, húzd ki a széket előtte, mielőtt leül, normálisan bánjál a késsel-villával, ha ebédre hívod, mert engem pl. teljesen kiábrándítana, ha mondjuk lenyalná a kést vagy a kiskanalat, vagy harapná a kenyeret az, akivel együtt vagyok,(nem törné), persze lehet, hogy a lánynak ilyen tudás nincs a birtokában. - Egyébként pedig arról beszélgess vele, miket szeret csinálni, mit csinált eddig a pandémia alatt. Azt kell megtudakolni, egyezik-e az ízlésetek, aztán majd később azt is, egyezik-e a politikai nézetetek.
2021. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon izgulsz, hogy mi lesz, akkor biztos, hogy el fogod szúrni. Inkább gondolj arra, hogy ez csak egy sima találkozó, amin ketten vagytok, és étteremben.

Öltözz ki rendesen. Vegyél esetleg öltönyt. Fizess te, mert az ciki, ha a lány fizet. És legyél kedves, mosolyogj! Ne stresszelj, hanem érezd jól magad!

2021. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél öltönyt. Nem tudom hány éves vagy, de a kérdés a tini párkapcsolatban van. Hova mentek randizni? Ha nem színházba (amik most zárva vannak,úgyhogy oda tuti nem), bőven elég egy fekete farmer és egy ing, ami jól áll neked. Az öltöny nagyon túlzás lenne.
2021. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült? :)
2021. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sehogy
2021. aug. 5. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mit jelent, hogy sehogy?
2021. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!