Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti belemennétek ilyenbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek ilyenbe?

Figyelt kérdés

Tegyük fel beszélsz már egy ideje egy sráccal, találkoztatok is már párszor, és jóarc meg kedves meg normális, de neked nem jön be annyira, mint te neki. Ő lehet, hogy akarna többet is tőled, te meg megelégednél azzal hogy csak barátok vagytok, jól elvagytok együtt, buliztok együtt, mert nem a te eseted. De arra pl jó lenne neked a srác, hogy tapasztalatot szerezz vele, mert már benne vagy a korban (pl 18 éves vagy) és még nem csókolóztál, miközben körülötted már senki sem szűz.

Szóval lányok ti belemennétek ebbe? Hogy csak azért találkoztok vele, hogy legyen tapasztalatotok, pedig közben nem akartok tőle semmit (ő meg ugye valószínűleg igen)? Utána meg miután megkaptad amit akartál, tegyük fel ghostoltok (eltűntök az életéből, ilyesmi)..



2021. ápr. 26. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
nem
2021. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem! A tapasztalat szerzéssel nincs gond, de legyél vele fair és mondd el neki a szándékaidat!
2021. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
98%
nem
2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
ha ez mindkettotoknek oke, akkor nyugodtan, de ne verjetek at egymast. illetve szerintem csak azert ne fekudj le valakivel hogy tul ess rajta, idovel jonni fog az is de felesleges eroltetni (hidd el korulotted se szexel meg mindenki)
2021. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
nem
2021. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Látod, milyen egyformák a válaszok? Ez legyen a vezérfonal.
2021. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Szemét dolog lenne úgymond kihasználni őt, játszani az érzéseivel.
2021. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2021. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne csináld 😪😪 inkább itt vagyok én xD még lehet kölcsönös is a vonzalom😅
2021. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Jezus, velem full ugyanez volt

Nekem bejött annyira a srac mint en neki es minden siman ment, de miután ezt felhozta en instant elutasitottam ezzel a tapasztalatszerzos dologgal kapcsolatban..

Egyaltalan nem szamitottam ra, es csalodtam is azert. Lehet nyálasan hangzik de csak azzal szeretnek tapasztalatot szerezni akivel parkapcsolatban vagyok

18/l

2021. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!