Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira mi a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mi a legjobb program?

Figyelt kérdés

17/f 15/l

egyszer taliztunk kb 3-4 honapja, az egy kinos seta volt, elegge izgult a lany. egy ideig nem beszeltunk, de most ujra egymasra talaltunk. soha nem vittem el lanyt meg ugy igazan randizni, mindig csak kimentunk setalni, es egy padon dumazgattunk. szoval varok tippeket hova erdemes, mi valik be a legjobban. elso otlet egy beulos kavezgatos, masodik egy piknik egy uveg borral. nagyon nehezen tudja elengedni magat, nem vitte meg el senki randizni.



2021. máj. 4. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni sétálni, aztán beülni/kiülni valahová egy ital mellett és közben végig beszélgetni. A lényeg úgy is egymás megismerése, a szavak amik kijönnek a szátokon.
2021. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy közös ejtőernyőzés jót tenne nektek, vagy elvihetnéd valamelyik néprajzi múzeumba.
2021. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek valami rétre sétálni és utána ott tudtok piknikezni.Igazából csak az a fontos, hogy közbe tudjatok beszélgetni szóval ne egy olyan helyre vidd ahol végig valami idegenvezető magyaráz mert az úgy...hát nem éppen tökéletes randi.És én megértem ha izgul, te is próbáld segíteni őt, mondj poénoka, hogy kiengedjen.
2021. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kávézó terasza. Ha sok neki az ember, akkor valami park. Piknik először szerintem nem jó ötlet. Fagyi?
2021. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Troy95 válasza:
18%
Beszarok, 15evesen beulnek kavezni, meg egy üveg bor stbxdd hat mi van veletek gyerekekxdddd. Eltudom kepzelni milyen komoly fejjel ülnek be a 15evesek egy kavezóba, meg jarnak borkostolóra, mikozben a tőzsde piacrol beszelgetnek, hogy mennyit ugrottak az uzemanyag reszvenyekxddd
2021. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A neprajzi muzeum nem hulyeseg

Nekem az iparmuveszeti muzeumban volt egy jo elso randim legalabbis. mert a kiallitott targyakon lehetet viccelodni beszelgetni

Adott plusz temat. A kavezoban meg egymassal szemben dupla feszengés. Az szerintem a setanal haladobb szint

2021. máj. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor a Margitsziget, 2. randi lehet a Halászbástya, vagy nézzétek meg a felújított Várkert bazárt, a Vár alatt lévő részt, aztán 3. randin már be is ülhetsz vele egy fagyira valahova. Vagy kiránduljatok utána a budai hegyekben, nézzél ki a netről egy túraútvonalat.
2021. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Vár az jó ötlet nagyon. Be tudtok menni a Starbucksba is.
2021. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

gyanitom fiu vagy szoval ezt ugy irom neked tesomsz


elviszed a csajt margitszigetre romai part tokmindegy igazabol utana valami ettermet neztek (ha van annyi penzed es komolyan gondoljatok, ha nem akkor ne) utána ha jól éreztétek magatokat hívd fel magadhoz esetleg aludjon nálad.

2021. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
A sétálgatás jó kiindulásnak, elvihetnéd pl valami olyan helyre, ahol van valami kis látnivaló is, hogy ha nemlenne épp közös téma is tudjatok miröl beszélni. Szerintem ami tuti rossz így elsöre, az valahova beülni, föleg a kajálás (legalábbis nálam az off, de személyes vélemény), de mondjuk ha egy kávézó vagy fagyizó felé keveredtek, simán belefér. Viszont mondom, ez abszolút szubjektív, próbálj meg arra építeni, amilyennek ismered. (Akár ha tudod, hogy hova szeretne elmenni, vidd el oda... Már ha nem Amerikáról van szó, azért normál keretek köztxd.)
2021. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!