Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég egy házibuliban volt egy srác, aki tök aranyos, meg kedves, és eléggé bejövök neki. És el is akar hívni. De én meg nem tudom, hogy nekem ő bejön e, vagy akarok e tőle valamit. Tényleg tök jószívű, jó stílusa is van, meg jóarc is volt a házibulin. Elv viszont nem volt olyan sok barátnője. (Nem mintha nekem olyan sok lett volna..) De nekem nem nagyon jönnek be az olyan srácok, akik félénkek.. (Haverjai mondták, hogy ő ilyesmi típus.) Hülyíteni nem akarom, akkor már inkább meg kéne mondanom neki, hogy mi van, de az a baj még én sem nagyon tudom. Mit csináljak? Találkozzak vele párszor? Vagy már azt se? Nem akarok bunkó lenni, de szerintem mindenképp én leszek a szar.. Meg attól is tartok kicsit, hogy ezek után milyen lesz újra együtt bulizni vagy ilyesmi..

(Egyetemisták vagyunk)



2021. máj. 10. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Adj neki esélyt és majd meglátod
2021. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el randira, kezdjetek el ismerkedni, aztán megtudod. DE légy vele őszinte!
2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!