Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg erdeklem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg erdeklem vagy csak szivatott?

Figyelt kérdés
Lejott cegledrol egy rokonom akivel volt egy haverja aki itt ismert es hozzacsapodott egy helyi srac akivel pont egyszer egy facebookos csoportban joba lettunk de ennek mar fel eve, es hat utaztunk fel pestre es ugye 4es ulesen ultunk ahol elegge sokat hulyultunk, es nagyon szimpi volt hogy eleg sajatos humora van ami vonzo volt benne a dolgokhoz valo hozzaallasa aztan o is emlitette hogy pont ilyen emberre vagyik mint en aztan megfogta a kezem mert egyszer kettesbe maradtunk es mondta hogy el tudna kepzelni egy ilyen lanyt maga mellett csak valahogy az egesz annyira abszurd, illetve tudom ki az exe es hol egyutt van vele hol nem meg eleg sokan ismerik oket , illetve volt hogy rokonom ugratta ot multbelibesetekkel de csak burkoltan szoval nem tudom mivel kapcsolatos, de a vegen elhagyta azt a leszarok mindent flegma szarkasztikus stilusat es meselt az eleterol, hogy mit szeret mi bantja ill engem is meghallgatott, aztan meg akart csokolni de mondtam hogy kerlek ezt majd a maga idejeben. Es nemtudom. Annyira felek hogy csak jol meg akar szivatni vagy csak manipulal

2021. máj. 10. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ezt így nehéz megmondani, hisz nem ismerjük a srácot. De lehet hogy tényleg érdekled.


Én azt javaslom neked, hogy adj ennek még időt, ha tényleg kedvel és szeretne tőled bármit is, akkor tud várni, ha nem akkor nem gondolta komolynak. Tényleg ne siesd el, lehet megütöd a bokád és az nagyon nem jó.


Találkozgassatok még kettesben, beszélgessetek, ismerd meg jobban és ha tudsz benne bízni és látod rajta, hogy ténylegesen érdekled, tesz érted, akkor nincs gond.

2021. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van pár ismerősömnek hasonló "se veled se nélküled" kapcsolata, általába úgy néz ki hogy összevesznek heti 1-2x aztán a srác összejön egy csajjal, az exe csak azért jön össze vagy kavar le egy sráccal hogy úgy tűnjön már túl van rajta (kicsit se átlátszó) aztán nem bírják ki hogy ne találkozzanak, természetesen kamatyolnak aztán újra összejönnek. Ha eddig 30 szakításuk nem volt akkor egy se, ha valaki nem tudja túltenni magát az exén az nem érett egy új kapcsolatra.
2021. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt az igénytelen idehányt írást...
2021. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!