Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta a randira hívásomra,hogy "majd még meglátjuk" az lekoptatás?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy lekoptatott ezzel a szöveggel szerintetek?
2021. máj. 15. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt olyan, aki ezután pár nappal igent mondott a randira, de volt olyan lány is aki soha többé nem keresett vagy inkább utána került engem!

Próbálkozz még szerintem!

24/F

2021. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Igen, eléggé. Máshogy is kifejezhette volna, ha nem nem ér rá az időpontban.


17l

2021. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Mint,mikor te azt mondod másnak,majd elmegyek,majd megcsinálom.

És meg csinálod ?

2021. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenre azt mondom, hogy "majd meglátom", " majd még meggondolom", amire amúgy nemet mondanék, de nem akarom megbántani a személyt. Szóval ja...
2021. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé lerázott. Legyünk optimisták: tartalékban vagy.
2021. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, csak gondold végig: ha bárkit is egy számára vonzó személy randira hív, akkor ilyen kétes választ rá, hogy "majd még meglátjuk", vagy örül neki, mint majom a farkának, és azt mondja, hogy "naná, benne vagyok, mikor megyünk?"


Szóval jah, szerintem ezek a "meglátjuk", "még meggondolom" stb. válaszok mind-mind burkolt nemek.

2021. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon ismer akkor lehet, hogy először utánad akar kicsit érdeklődni.
2021. máj. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lekoptatna.
2021. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!