Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szórakozott vagy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves srác, én 20 éves vagyok. Együtt dolgoztunk, az első napokban sok időt voltunk együtt és akkor azért beszélgettünk is viszonylag sokat (ami a munka mellett belefért). Mivel gyakorlaton voltam, az ő részlegéről elkerültem, de mivel az ott lévő társaság jó volt, a szüneteimben visszajártam hozzájuk. Az viszont feltűnt, hogy sokszor nézett (ezt mások is megjegyezték nekem) vagy csak ült és szuggerált. Vagy ha elsétált mellettem apró érintései voltak, ezeket mások nem vették észre. Vagy ha neki sem volt dolga, akkor ha a széken ültem piszkálta az enyémet... Őszintén fogalmam sincs, hogy most ez így mi volt. Munkában találkoztunk, azóta felmondtam ott családi okok miatt, tehát nem találkoztunk azóta sem. És ez így rejtély maradt. Szerintetek?
2021. máj. 26. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát aki nem tud egyértelmű jeleket adni, annak nem volt sok kapcsolata régen sem. Szerintem akarhatott valamit tőled, de az túlzás, hogy szerelmes lett volna.
2021. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-gyest kiegeszitenem azzal hogy aki nem tud egyertelmu jeleket adni, az nagy esellyel csak leszar teged es/vagy nem gondol komolyan.


Plane ha sracrol van szo.

2021. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!