Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan hely Debrecenben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hely Debrecenben, ahol a vasútállomástól nem messze van lehetőség elvonulni a pasimmal, és nincs senki, aki megzavarna?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve együtt vagyok a pasimmal, és most nem tudjuk otthon csinálni a dolgot, mert nálam és nála is vannak vendégek. Nincs kocsim, és a pasimnak sincs, tehát olyan helyet kellene találnom, ahova gyalog vagy tömegközlekedéssel is el tudunk jutni, van bérlet azzal nincs gond. Viszont jobban örülnék olyan helynek, ami a vasútállomástól nincs messze. Tudtok ebben segíteni? Válaszokat előre is köszi!


18/L



2021. jún. 2. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hotel?Én mondjuk nem nézném jó szemmel, ha mellettem a padon kúrnának... Gondolkodni már luxus?Erdőbe menjetek aztán kész!Most úgy is jó idő van!
2021. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, cigányoknál így szokás.

Amúgy vegyetek ki egy szobát..

2021. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány, különben én is mondhatnám, hogy normálisan válaszolni luxus? Nyilván nem vagyok olyan hülye, min tte, aki azt hitted, a padon vagy a vasútállomásnál kúrnék. Nekem eszem is van, arra irányult a kérdés, hogy elbújásra hely van-e valahol a közelben, de azért kösz!
2021. jún. 2. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy vasútállomás környéke milyen? Pláne Debrecenben.. a jobb részek forgalmasak,a rosszabbak pedig tele vannak drogos cigókkal. Azok pont ott tanyáznak,ahol el lehetne bújni..

Szóval erre a célra ne várj értelmes hozzászólást.

2021. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hotelt/motelt keresel, vagy szabadtèri helyet?
2021. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas lehet kint mint az állatok.

Hotel vagy sehol

2021. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos Debrecenben is vannak ilyen búvóhely jellegű szobák, amiket néhány órára lehet kivenni. Keress rá.
2021. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Én már mindenféle helyen szexeltem életemben! Nem zavarna ha valahol látnám hogy üzekedik két fiatal. (inkább felizgatna mintsem dühítene) Azért én is azt javasolnám, hogy a sűrű várost kerüljétek el. Ki kell menni a zöldövezetbe. Egy takarót magatokkal visztek, és egészen kellemes lehet!
2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy itt van a szint.

GYK-n mondjuk jó árokpartot a debreceni pályaudvar közelében.

Gratula. Felnőttél kedves 18 éves leányzó.

2021. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Ez romantikusnak látszik:

[link]

Itt gondolom majd nem lát meg apád ivócimborája. Abból jó vicc lenne. :)

2021. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!