Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy felfigye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Az iskolában bejön egy srác, még nem beszéltem vele, ezért szívesen megismerném. A folyosón szoktam látni és néha elmegyünk egymás mellett, de sajnos ennyi. Általában csak távolról figyelem a crushsaim (ezért nem is történt még semmi), jól jönne pár tanács.


Előre is köszi.



2021. jún. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kezdésnek jó, ha ráköszönsz, mert erről tuti megjegyez. Ezután menj valamikor oda hozzá (ha egyedül van) és már azon sem kell aggódnod, hogy mit mondj. "Szia! Én vagyok az a lány, aki pár napja rádköszönt." Beszélgettek egy kicsit, másnap is, és el fog hívni valahova, ha szimpi vagy neki.

Sok sikert!:)

2021. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Jól írta #1: ráköszönsz, lehetőleg határozottan - hogy felfigyeljen rád -, az sem árt ha közben mosolyogsz rá egy kicsit :) Ha több alkalommal teszed meg, akkor abból már sejtheti, hogy nem véletlenül teszed, nem kevered össze senkivel.

Az iskolában nem könnyű olyan helyzetet találni, amikor egyedül van valaki, de valóban úgy lenne a legideálisabb. Ha ez nem megy, akkor pl. adj oda neki egy papírt, hogy szívesen találkoznál vele, keressen meg a folyosón, ha szimpatikus vagy neki. A telefonszámodat egyből szerintem ne add meg neki, csak akkor, ha már legalább pár percet beszélgettetek.

2021. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
jelöld be facen, vagy instan. ebben a korosztályban ez elég beszédes
2021. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már bekövettem Instagramon és vissza is követett, de ez sajnos nem jelent semmit. Nem hinném, hogy rá merek köszönni, de megpróbálok rámosolyogni.
2021. jún. 3. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Ez esetben írj rá, hogy szimpatikus neked és szívesen találkoznál vele egy kávéra. A személyes találkozás a legfontosabb.
2021. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%

Bocsi... Nem bántani akarlak... Nem fogom leírni a szerelmi nézeteimet, mert túl hosszú volna, de. Hogy vagy szerelmes egy olyan fiúba akivel még nem is beszéltél??? Vagy a 'bejön' nem ezt jelenti? Én is helyesnek, szépnek gondolok néhányakat, és van 1-2 ember aki tetszik is de csak azért mert jó a személyiségük. De nem vagyok beléjük szerelmes...



No, de... A kérdésed: Szerintem, ha beszélgetést akarsz, akkor azt csak biztos indokkal tedd! Pl.: Munkaügyben (csoportmunka), vagy segítség kérés! Ha ilyen van biztosan válaszolni fog neked (ha online írsz) és egy beszélgetés is lehet belőle... Nekem igy szokott lenni!



Bocsi az elejéért

2021. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os: ha valaki bejön, akkor az azt jelenti, hogy tetszik és szimpi is a kinézett egyed :D Nem szerelem, hanem kíáncsiság, vonzalom.

És persze elég ránézni valakire, hogy lásd, milyen ember. Az, ahogyan beszél és viselkedik barátaival, az ahogyan sétál, gesztikulál stb. Van aki ösztönösen látja ezt, van akinek tanulnia kell. Sok könyv, videó van erről a témáról (mármint hogy miket lehet levonni mások gesztikulálásából, testtartásából stb.).


Kérdésre válasz: én is a mosolygást és köszönést ajánlom. Ha vannak képei instán akkor likeold be őket, a storyra reagálj. Ha ő is likeolgat neked, küldhetsz vmi mémet neki, hátha válaszol rá és elkezdtek beszélgetni.

2021. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már amúgy odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy lenne-e kedve sétálni menni (sok sok bátorság kellett hozzá).
2021. jún. 15. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula! És mit válaszolt?
2021. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!