Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki kiszívott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki kiszívott nyakkal randizni menni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már nagyon nagyon régóta tetszik.. És beszélgetünk. De úgy voltam vele hogy túl jó hozzám.. Ezért nem is kerítettem neki nagy jelentőséget.. Ilyen vicceskedve elhívtam egy találkozóra.. személyesen még nem láttuk egymást mert van köztünk kb 20-30km távolság. Na és erre azt mondta a lány hogy oké miért ne találkozhatnánk.. Na de már nekem előtte volt egy lány.. Akivel csak így néha összejártunk szórakozni.. és a legutóbbinak nem is kis nyoma maradt a nyakam .. nem is én lennék amúgy na mindegy.. ha visszamondom lehet soha többet nem lesz rá esélyem.. de ha meglát így.. meg is lesz a véleménye.. mit tegyek??
2021. jún. 6. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10-es a legcikibb, akkor kb. 8-as cikiség.
2021. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem lesz jó. Jo idő ide vagy oda, vegyél fel egy garbót. Esetleg ing-nyakkendő, ha az eltakarja.
2021. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi ertelme van ennek a "nyak kiszivasnak"?
2021. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gáznak gáz, de ha van húgod/nővéred, aki sminkel, kérd meg, hogy tegyen csodát :D

Az alapozó egy nem túl erős foltot könnyen eltűntet, és nem is túl feltünő.

Mert már elég jó idő volt országszerte, hogy azt tanácsoljam, hogy sálba menj :D

2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a baj, hogy ciki, hanem hogy nagyban rontja az esélyeidet, ha észreveszi. Szerencsére akár egy ragtapasszal is orvosolható a gond. Sok sikert!:)
2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát én sem támogatom ezt a nyak kiszívós témát de sajnos túl durvára sikeredett találkozás volt.. És amikor mentem zuhanyozni láttam hogy úristen mit is csinált.. De a két bicepszem is ki van szívva és karmolás nyomok.. alkarom is lila.. de ezeket könnyű eltakarni vagy kimagyarázni.. Na de a nyak kiszívás.. a jobb oldalon olyan durva.. Hogy arra kb egész nyakas ragtapasz kéne.. Kb alig van pofám utcára menni. Na mindegy. Szóval gáz. És ilyen sakk matt helyzet?
2021. jún. 6. 19:34
 7/17 anonim válasza:
100%
Lehet hülyeség de van a sportolóknak az a tapasz szerűség. Talán akkor használják ha meghúzódott valamijük vagy tudom is én. Nem egyszer láttam már hogy a nyakukon is van oldalt. Esetleg arra érdemes lenne ránézni
2021. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát valszeg elég kínos lesz, ha nem takarod el. Nem azt mondom, volt, hogy én így mentem találkozóra, de én is meg az is akivel találkoztam elég elvont életmódot folytatunk. HA tipikus habos-babos kapcsolatot akarsz ettől a lánytól, akkor takar el legalább egy ragtapaszt vagy alapozót, esetleg leukoplastot.
2021. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kineziológiai tapaszt nem javasolnám, többet árt, mint használ. Próbálj meg olyan ruhát felvenni, ami takarja. Akár smink is segíthet rajta. Én biztos, hogy megjegyezném és nem úgy viszonyulnék utána hozzád. Esetleg találkozzatok sötétedés után. És sok sikert
2021. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a ruhával való eltakarást javaslom. 9-es, megkérdezhetem, hogy szerinted miért ártalmas a kineziológiai tapasz? Nekem mindig segíteni szokott és nem ismerek olyat akire negatív hatással lett volna.
2021. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!