Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy srácnak tetszel ?

Figyelt kérdés
Van egy srác de nem tudom eldönteni hogy tényleg tetszem neki vagy csupán ő ilyen kedves. Küldözget nekem arcképeket és amikor vele szembe ültem akkor azt mondta hogy a nyakamat nagyon össze csípték a szúnyogok 😅 Ami nagyon furcsa volt hogy rendeltünk pizzát és azt mondta ketten befelezünk egyet 😅 most akkor ezek komoly szándékra utalnak vagy mind össze annyi hogy barátságos 😅

2021. jún. 13. 23:35
 1/3 anonim válasza:
54%

A dolgokat amiket felsoroltál az én véleményem szerint, csak arra utalnak hogy a fiú barátságos.


Ha tetszenél egy fiúnak akkor a jelek én szerintem ezek lennének:

- Kifogásokkal próbál érintkezni veled amikor esélye van rá

- Hosszas szemkontaktus mosollyal

- Gyakran megdicséri a külsődet, belső tulajdonságaidat

- Ha egymás mellett ültök, közeledni szeretne

- Ritkábban fordít hátat neked

- Megpróbál megnevettetni

- Mindig veled szeretne lenni, és be szeretne mutatni a barátainak

- Amikor más fiúkkal vagy, egy kicsit féltékeny

- Gyorsan elfordul, amikor észreveszed hogy figyel téged

- Lehet hogy megpróbál másokkal flörtölni hogy egy kicsit féltékennyé tegyen téged

2021. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

1-es


Jok amiket leirtal, de kb. altalanosban csinalnak ilyet a gyerekek.


16 evesen egy picit mar okosabbak, de nem sokkal.


Nem ilyen egyszeru meg sokretu a dolog ahogy leirta az elso.


Ha egy sracnak bejossz, akkor kb mindig veled akar lenni, sokat irkal neten rad, tobbet erdeklodik irantad mint beszel magarol, el akar hivni teged olyan helyekre ahol csak o meg te vagytok meg nagyon figyelmes veled. Ha tenyleg oszinten szeret, akkor nem akar ilyen gyerek jatekokat jatszani hogy "masoknak udvarol, hogy feltekennye tegyen teged". Ha ilyen jatekokat jatszik akkor komolytalan, meg ilyet is fog a kapcsolat alatt is.


Tudni fogod szerintem, hogy mikor tetszel egy sracnak.

2021. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Ez semmit nem jelent.
2021. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!