Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a lány az első találkozásnál/randin nem bírná abbahagyni a mosolygást?

Figyelt kérdés

Beszélek egy fiúval egy ideje a neten, aki külsőleg eléggé bejön, jól kijövünk, neki is szimpatikus vagyok, meg "tetszem" neki, meg nekem is ő. Nemsokára találkozni is fogunk, és előre tudom, hogy baromira zavarba leszek tőle. És én ha zavarba vagyok akkor alig bírom abbahagyni a mosolygást, egy normális mondatot nem tudok elmondani anélkül, hogy elmosolyodnék közben, komolyan olyankor fülig ér a szám, olyan vagyok mint valami bolond, főleg az első találkozásnál, idő kell, hogy feloldódjak, meg megszokjam a helyzetet, addig csak mosolygok megállás nélkül, meg van, hogy csak úgy random elnevetem magam (persze nem vihogok, meg nem igazi nevetés, csak olyan zavarbeli).

Nyilván a komoly témákat igyekszem majd kerülni, mert hülyén jönne ki ha azon is mosolyognék (pedig erről nem tehetek, utálom, hogy ilyen vagyok, de nem tudok ellene tenni, mindig ez van, ha zavarban vagyok :( ). Ha a szemébe nézek csak mégjobban zavarban leszek a jó külseje miatt, azt meg nem tehetem meg, hogy nem nézek rá, mert az bunkóság.


A kérdésem az, hogy ha nem beszélünk semmi komolyról (csak remélem, hogy nem fog előkerülni semmi komoly téma, mert nem tudok komoly lenni az első találkozásnál), akkor nektek mennyire lenne zavaró, ha a lány szinte megállás nélkül mosolyog amikor először találkoztok, mert annyira zavarban van tőletek? (remélem azért lesznek pár másodperces szünetek amikor nem mosolygok épp xd)

És ha ez zavaró akkor mit tegyek ellene, hogy komolyabb arcot vágjak?



2021. jún. 27. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Olyan vagy mint én.

Amikor a talàlkoztam a barátommal, (mi is neten beszéltünk eleinte) és amikor megláttam eleinte mosolyogtam mint a tejbetök, aztán elkezdtem nevetni és alig bírtam abba hagyni.

Szerintem ez nem gáz, sőt még egyedi is talán.

Ne foglalkozz ezzel.

2021. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%
ugy szajon fog vagni hogy kodulni fogsz
2021. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Ⓘⓛⓨⓔⓝ ⓔⓖⓨ ⓘⓖⓐⓩⓘ ⓕéⓡⓕⓘ, ⓜⓘⓝⓣ ⓐ ②-ⓔⓢ.
2021. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem másold ki a linket ehhez a kérdéshez, küldd el neki és kérdezd meg tőle mit gondolna
2021. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Te ilyen vagy. Vidám. Reméljük ő is az lesz, ha tényleg bejössz neki.
2021. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Megnyugodtam, hogy akkor nem olyan ciki ez. :D

Na ilyen pasikkal mint a 2-es tuti nem kezdenék, gondolom nincs is senkije.


Amúgy még azt elfelejtettem írni, hogy szerintem a hangom is remegni fog, mert ha zavarban vagyok, akkor olyan hülye hangom van, amiatt mert remeg, de remélem könnyen feloldódok majd és nem lesz ez végig amíg beszélgetünk. :D

2021. jún. 27. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz, meg amúgy se lehet mit csinálni vele. De a mosolygás összességében pozitív visszajelzés, úgyhogy legalább tudni fogja, hogy jól érezted magad vele
2021. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is remegtem, csak nekem az egész testem. Séta közben arra kellett figyelnem nehogy elessek xD.

Nem lesz gond ne aggódj. :)

2021. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki
2021. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8, hát most csak mégjobban aggódok, hogy írtad ezt a remegés dolgot, mert ezt magamból is kinézem, hogy alig bírok majd állni a lábamon az idegesség miatt, mert a lábaim is ugyanúgy remegnek majd. De megpróbálok nem aggódni ennyire, hanem kicsit lazábban venni. :D
2021. jún. 27. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!