Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy roma lánnyal érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roma lánnyal érdemes randizni?

Figyelt kérdés

Nem akarok előítélettel lenni, csak azt vettem észre, hogy a tini cigány lányok nekem nagyon dögösek, szinte tökéletes arcuk van, mellük, fenekük is hibátlan. Ez miért van? Lehet, hogy csak a sok smink miatt tűnnek szépnek, vagy milyen praktika ez? 😅 Lesz egy roma lány osztálytársam, aki gyönyörűnek néz ki, bár csak fotókon láttam, és írogattunk, amiből eddig belülről is tetszik.

Szerintetek megér egy próbát? Persze, majd sokat javít a helyzeten, ha élőben is megismerem.



2021. júl. 3. 14:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Én magyar vagyok.
2021. júl. 3. 14:39
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

A cigany lanyok is magyarok de ebbe most ne menjunk bele:)

Ha tetszik kivul belul akkor szerintem nincs akadalya.En inkabb a csaladja miatt aggodnek hogy nekik mik az elvarasaik,hagyomanyaik.Plusz osztalytars engem zavarna ha esetleg szakitas utan mindennap latnom kene.

2021. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha tetszik miert ne?:]
2021. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ja, csak vigyázz a családjával. Meg a kultúrájuk egy kicsit más, de amúgy igen, érdemes.
2021. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos nem.
2021. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Miert kellett lepontozni a 2,3,5-ost??Semmi rosszat nem irtak.
2021. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Ne keveredj..

Az én fiam cigányt biztos nem fog hazahozni..

2021. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Bár milyen lánnyal érdemes randizni, aki tetszik neked a külső és belső tulajdonságai alapján.
2021. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Majd ird meg milyen volt a c p*nci, milyen puha, szuk meg ilyenek.
2021. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
63%
Szerintem mindenképpen a személyiségéből következtess majd. Ha a belsője is tetszik, és működtök együtt, illetve egyikőtök családjában/környezetében sem alakulna ki túl nagy konfliktus, akkor mindenképpen támogatom! :)
2021. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!