Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel írjak rá?

Figyelt kérdés
van egy srác akit nem rég ismertem meg, nagyon jól kijöttünk és szeretnék közelebb kerülni hozzá, mivel írjak rá, vagy inkább várjak amíg ő ír?

2021. júl. 12. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Diliházba írj valamit.
2021. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Írd neki, hogy már nagyon viszket a nunid. És hogy tudna-e segíteni. Talán érti majd a célzást!
2021. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
írj annyit, hogy 'szia'. és várj, hogy ő találjon ki valami érdekes kezdést.
2021. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
írj neki egy regényt, de nehogy találkozzatok, majd instán meg is házasodtok.
2021. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Kaptál pár gúnyos választ, én igyekszem tanácsot adni: írhatsz rá, de jobb, ha szerét ejted, hogy valahol összefussatok és csodálkozz el, hogy "véletlenül" találkoztatok. Kérdezd meg, hova megy. Ma már elfogadott, hogy a láyn is kezdeményez.
2021. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha érdekled őt, akkor elég egy "szia, hogy vagy?" üzenet is, vagy akár valami kamu indokkal is ráírhatsz. Például, ha van valami film, ami most fog kijönni, és érdekel, akkor megkérdezheted, hogy elmegy-e veled megnézni. Vagy igazából bármilyen program jó, amire el tudod hívni. A lényeg, hogy legyen valami beszélgetés indító.
2021. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!