Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső amire 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső amire 16 éves kortól lehet regisztrálni és nem kell minden szarért fizetni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot vagy esetleg egy egyéjszakást keresnék van egyáltalán ilyen oldal?

17F



2021. júl. 14. 10:29
 1/6 anonim válasza:
53%
17 évesen nincs életed? Tudod, a valódi világban, ami nem a CSÉGÓ vagy FOSNÁJT?
2021. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

lol

ennyi idősen mondjuk én is örültem volna neki, ha van egy dugópajtim aki csak baszni jön fel, persze azt is könnyen-gyorsan-ingyen

tényleg, életed nincs?

2021. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Anotalk. Amúgy te meg vagy veszve? Inkább keress egy barátnőt magadnak.
2021. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán,szinte minden oldalon fizetni kell. Amugy nem értem a többi válaszolót,oké a stílusod kicsit fura,de szinte minden srác ezt akarja 17 évesen,max nem ilyen nyitottak:D
2021. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Van a való élet...
2021. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem íróknak mondom, hogy nem könnyű akár iskolából párt találni úgy, hogy már el vagy könyveleve valaminek(pl quiet kid), és tele vannak előítéletekkel a többiek. Meg ha idősebb korosztály vonz, vagy egyedi hobbiid vannak, akkor meg pláne
2021. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!