Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás. Hogyan merjek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva találkozom egy sráccal akivel eddig még csak a neten beszéltem. Lejön hozzám Pestről, 2 órányi utat megtesz csak azért, hogy találkozzunk. Viszont én nem merek majd odamenni hozzá. Autóval jön, a rendszámát meg az autó típusát már tudom, de félek, hogy amint messzebbről meglátom bepánikolok és nem merek majd odamenni meg megszólítani. Azt se tudom mit mondok majd ha odamegyek. Tiszta ideg leszek, meg nagyon túl aggódom tudom.

Szerintetek hogy küzdjem le a félelmemet, hogy simán odamenjek majd hozzá és megszólítsam. Ja és mit mondjak először?



2021. júl. 20. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy bár nem ez a kérdés de nyugtass meg,hogy láttad legalább a fényképét a srácnak és nem csak a kocsiját tudod beazonosítani..


Hány éves vagy,hogy tiniként ezt bevállalod?


Egyébként ha "ismered" és megbízol benne akkor nyugodtan menj oda hozzá de szerintem vigyázz magadra.

2021. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én is veszélyes játéknak találom! Hány éves vagy? És hány éves a férfi? A problémádból ítélve meglehetősen fiatalka! A szüleid helyében nincs az az isten, hogy engednélek egy vadidegen kocsijába beszállni! Jegyezd meg: semmi garancia nincs arra, hogy az ember az, akinek mondja magát!
2021. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne szálj be az autóba.

De egyébként ne parázz rá. Nem lesz semmi baj.

2021. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötlet lenne egy fagyizóban vagy egy kávézóban összefutni, ahol nem vagytok egyedül.
2021. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
És egyáltalán: mit akarsz egy olyan embertől, aki kétórányira (oda-vissza négy) lakik tőled? Ebből nem lehet párkapcsolat! Az együttjárás rendszeres találkozást jelent! A szüleid tudnak róla?
2021. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Lábbal
2021. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne valahol a járda szélén vagy parkolóban találkozzatok, hanem Mekiben, fagyizóban, bárhol, ahol emberek vannak. Ne ülj be, hogy majd elvisz jobb helyre. Tarts ki a magad nézete mellett.

Vagy tudod mit? Már mások megírták előttem: ennek a leendő kapcsolatnak ilyen távolságra semmi értelme nincs. Mondd vissza.

Ffi.

2021. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Jövője lehet a kapcsolatnak, csak elsőre nyilvános helyre mennyetek.
2021. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A rendszámát és a típusát másnak is add meg pl anyukádnak vagy a testvérednek hogyha esetleg baj történne tudják hol keressenek
2021. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De igenis lehet kapcsolat, távkapcsolat is létezik ám a világon. És már csak 1 évig lenne ez a távolság. Utána odaköltözöm ahol ő él, mert abba a városba megyek egyetemre. És hol mondtam én azt, hogy beszállok a kocsijába?😂🤦🏻‍♀️ Első alkalommal biztos nem fogok, és nyilvàn olyan helyre nem is megyek vele ahol nincsenek emberek, de itt nyüzsögnek mindenhol nyáron, szóval nem értem miért néztek ismeretlenül hülyének. Van nekem eszem, ezt anya is tudja és átbeszéltem vele, ezért engedi meg.
2021. júl. 20. 23:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!