Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi a normális válaszidő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális válaszidő egy lány részéről ha érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Abból ahogy válaszol úgy veszem le, hogy érdeklem, de van hogy 30-40perceket kell várni egy válaszára, s ez többször előfordul. Ilyenkor mit tudok tenni, vagy szimplán rosszul érzem, nem érdeklem és ennyi? Bár akkor miért válaszolna..

2021. júl. 20. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a GYK-n beszélgettek? Mert én nem találtam módot arra, hogy azonnal értesítsen a rendszer, ha privátot kapok.

Amúgy meg biztos van élete is, nem várható el mindenkitől, hogy azonnal reagáljon.

2021. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mér irtad ki kétszer te tökmag?

Így fogod elkůrni ha túlzotzan lógsz rajta

2021. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos hogy egész nap a telefonján lóg....meg amúgyis mi lányok neha úgy vagyunk vele , hogy nem válaszolunk egyből, hogy ne higgye azt, hogy csak vele foglalkozunk.
2021. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Kimész, futsz egy szigetkört és már meg is érkezik a válasz.
2021. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet, csak azért ír ilyen lassan, mert közben van valami dolga. Vagy mint magamat is ismerem, még hússzor átgondolja, hogy pontosan mit írjon. Ez a második opció főleg olyankor fordul elő, ha olyannak írunk, aki tetszik nekünk...de néha másoknál is😂

Tudod, a lányok szoktak ilyet🤣

De emiatt szerintem fölösleges aggódnod❤️

2021. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!