Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy kavarás alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kavarás alatt mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kavarunk egy ideje, én nem szeretem és elméletileg úgy van, hogy ő sem engem. Találkozgatunk, beszélgetünk, smárolunk és több nem is történt. Ez alatt szerintetek ha egy buliban vagyok, smárolhatok másik fiúval is?

2021. júl. 30. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne smarolhatnal mas sraccal?Ha megbeszeltetek hogy csak kavartok akkor szabad a pálya;)
2021. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hisz lotyó vagy
2021. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Legalábbis aki idegenekkel smárolgat össze-vissza az szerintem az
2021. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy lotyó;)

Arra figyelj hogyha veletlen elkapnal valamit pl aftát akkor ne add tovabb mondd meg a sracnak hogy most nem alkalmas.

2021. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
4 Akkor ha ez nem lotyóság, akkor semmi.
2021. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Lotyo
2021. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggódj, mindig lesznek emberek, akik nem értik meg, hogy nem mindenkinek kell kapcsolat, de mást testi örömöknek attól még szívesen élnénk. Ez a lifestyle féleség még hosszú évekig ítélet tárgya lesz, de majd megunják a "lotyó" és egyébb helyesírási hibáktól nyüzsgő szinonímák irogatását.

Végülis kavarhatsz mással, hiszen nincs köztetek semmilyen szerelmi kapcsolat. Szerintem itt annyi kitétel van, hogy nem illik úgy mással kavarni, hogy ő is ott van. Ha nem viszed a srácot is bulizni, akkor hajrá.

2021. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
7 A lotyó minden korban lotyó marad :D
2021. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
7. Aki fűvel fával létesít intim kapcsolatot, azt hívják annak. Te csak szebben fogalmaztad meg.
2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7 Leirta az igazsagot ertelmesen.Erdekes egyepkent hogy amikor meg a sracok meselik hogy ennyi meg annyi not huztam meg hogy szopta le a lany azt nem itelik el.Meg gratulalnak is neki.Ha meg egy lany 1-nel tobb sraccal csokolozik vagy nem akar komoly kapcsolatot egybol ķurv@nak van felcimkezve😂
2021. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!