Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rossz otlet volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz otlet volt?

Figyelt kérdés

17/L es 21/F

Kb 2 hete ismerkedunk egy sraccal akivel nagyon egy hullamhosszon vagyunk. Randizni meg nem mentunk el bar a srac mar par nap utan szeretett volna latni de en meg nem ereztem hogy ismerem elegge ahhoz hogy talizzunk. Nagyon szimpatikus belsore es tetszik a stilusa de kulsore nekem teljesen atlagos. Tegnap jatszott foci meccsen es hirtelen otletbol kiindulva elugrottunk egy kicsit az egyik baratnommel megnezni ot. Neki errol nem szoltam hogy lehet kimegyek megnezni. A meccs utan irt is es elujsagoltam hogy kimentunk egy felidore. Eloszor nem volt semmi szokatlan viszont utana kicsit ugy ereztem hogy nem nagyon orult neki hogy igy lattam eloszor. Nyilvan izzadt meg benne volt az adrenalin is es mashogy viselkedik mint pl ha tudna hogy en is ott vagyok. Engem ez egyeltalan nem zavart hogy nem a legjobb formajaban lattam de szerintem ot ez igen. Rosszul tettem hogy igy kimentem megnezni hogy jatszik minden elozetes megbeszeles nelkul?


2021. aug. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy akkor mi lenne ha látnád szarni...és ez a probléma már el is illant.
2021. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. :)
2021. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, cseppet sem volt rossz ötlet. Idővel személyesen is meglátod az igazi énjét, nemcsak távbeszélgetéssel. Egy sportoló megizzad, más az öltözéke, mint sétálva az utcán, parkban.

Semmit sem rontottál el, idővel ő is megnyugszik, ha most egyáltalán nyugtalan is.

Sok szerencsét!

2021. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Vegul megkerdeztem, leginkabb az volt a "problemaja" hogy nem tudta hogy megyek mert akkor keresett volna a szemevel.
2021. aug. 15. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Brávó!
2021. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a fura, hogy kimentél, hanem hogy csak utána szóltál. Mármint én pl. furán néznék, hogy oda se jöttél köszönni mondjuk a meccs végén vagy ilyesmi.
2021. aug. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan jogos, de amikor kimentunk mar jatszottak tehat nincs nala a telefon, illetve elotte nem is jutott eszembe hogy en oda kimegyek ezert nem is irhattam neki. A veget viszont nem vartuk meg mivel siettunk es tenyleg csak beugortunk egy kicsit.
2021. aug. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!