Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek tetszene ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene ha egy fiú ilyen randira vinne?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam elkérném apukám egyik autóját, ami egy pár éves mutatós menő autó, majd ezzel elvinném a lányt Balatonfüredre ahol tudok egy nagyon jó drága ilyen teraszos éttermet, aztán ezt direkt úgy időzíteném hogy már naplemente legyen, és ez után még sétálgatnék vele a parton, még meghívnám esetleg egy italra valahol. Majd ez után hazavinném.


Igazából ami csak aggaszt hogy az autóút ilyen 1 óra 40 perc körül van. Első randin szerintem kicsit gáz lenne eddig egymás mellett ülni egy autóban meg beszélgetni. Ti mit gondoltok erről? Vagy csak akkor vigyem ilyen randira a lányt ha már tényleg alakul vele valami? 18F


2021. aug. 24. 22:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan, köztük pl. az utolsó válaszoló is rosszul látják a dolgokat, de mégis igazuk van.

Igen, a pénz valóban vonz sok lányt. Igen, ha hirtelen meggazdagodsz vagy lesz egy vadiúj drága autód, tapadni fognak rád a csajok. Ezt jól látod. Rengeteg felszínes lány van akik csak a pénzre hajtanak, ezt elismerem. És ha megtalálnak egy olyan embert, aki bőségben él és drága kocsikat vezet persze, hogy rátapadnak. De ebből nem lesz igaz szerelem. Ha nektek elég az, hogy van egy csaj az oldalatokon aki mellesleg szórja a pénzeteket, de nem is szeret igazán és amint elfogy a pénzetek vagy valami gáz helyzetbe kerültök továbbáll, akkor csak tessék, csajozzatok az autóitokkal. Viszont amit nem értetek az az, hogy a normális lányokat nem a pénzzel tudjátok elcsábítani. Sokkal fontosabb a személyiség, hogy milyen emberek vagytok, mi az értékrendetek. Már az is sokat elárul valakiről, hogy amint egy kis pénzhez jut felvág vele...

Összességében: a pénzzel valóban lehet csajozni, és ha csak az számít, hogy legyen valakid, akkor mutogasd a kocsidat meg a pénzedet, és azonnal lesz kapásod, de ha olyan lányt szeretnél, aki azért szeret amilyen vagy, akkor semmi szükség ilyen nagy költekezésekre, mint ez a randi vázlat is.

2021. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 3-as!

Elnézést, ez a válasz egyáltalán nem a kérdésre vonatkozó,és nem szeretnék belekötni senkibe, de szeretném kijavítani a "minőségi lány" kifejezést. Nem tudom ön nő vagy férfi,mindenesetre ez igazán sértő megfogalmazás. A hús minőségi a hentesnél. Kérlek ha a "minőségi" és a "lány" kifejezést egy mondatban használod, az maximum úgy hangozzon, hogy "A lány elment a piacra, ahol minőségi marhahúst tudott venni". Mindenkit kérek hogy ettől,valamint a "felszedtem a csajt" kifejezéstől messze tekintsen el.

Köszönöm szépen :)

2021. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%

21-es féle hazugságokat kell ide írni.

Jó legyen a legszebb lányok és a szép lányok a személyiségedet nézik ne legyen autód ne fizess semmit, legyél szerény öszinte csendes fiú, dögleni fognak érted a lányok.

Legalábbis a gyakoris hazugság szövők szerint,valóságban próbáld csak ki, utolsó vesztes leszel és maradsz

2021. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
33%

23 már ne is haragudj, egy szóval nem írtam olyat, hogy a legszebb lányok a szegény&szerény fiúkat szeretik. Legszebb nem egyenlő normálissal (persze ez nem zárja ki, hogy a "normális" szép is legyen). És nem arra gondoltam, hogy sajnálja a pénzt a lánytól, nyilván fizesse neki az italját stb. (de később ezt is meg lehet osztani, hogy ki mikor fizet) viszont ehhez nem kell egy rakás pénzt elszórni. Ez olyan mintha vennél egy eredeti gucci táskát egy csajnak az utcán, akit megláttál és azt gondolod róla, hogy szép. De látom neked csak az számít, hogy valaki jól nézzen ki, akkor valóban jó a taktikád, felőlem annyi lányt veszel le a lábáról a sportkocsijaiddal, amennyit csak akarsz. Viszont ha már ilyen felszínes csajokat keresel, akkor elárulom, hogy az is számítani fog, hogy hogy nézel ki (minél kevesebb pénzed van annál jobban kell kinézned).


Szóval előbb kérlek értelmezd amit írok, aztán panaszkodj a rossz tapasztalataiddal.

2021. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

Kár volt kiírni a kérdést, hiszen bármit válaszolunk, ami nem egyezik az elhatározásoddal, azt azonnal megindokolod, hogy miért jó az elképzelésed.

Férfi vagyok, férfi szemmel nézem a helyzeted. Az autóval kérkedni akarsz, holott nem is a tied. Hencegni akarsz azzal, hogy Neked telik egy minőségi étteremre.

A naplemente helytálló, bizonyára élvezné a lány. Megjegyzem élvezné a menő autót is meg a drága éttermet is! Az autóutat én nem találom 1:40 óra körüliként hosszúnak. Viszont, NEHOGY BE AKARD MUTATNI, MEKKORA SEBESSÉGGET TUDSZ BELŐLE KICSIKARNI!

Minden jót!

2021. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
83%
25 sajnos az ilyen jellegű kérdések írói mind ilyenek, akármit írunk, le leszünk hurrogva meg hazugnak neveznek. Főleg amikor még valaki elkezdi támogatni a kérdező szürreális ötleteit, akkor menthetetlen a helyzet, a normális választ adók mind "hülyék" lesznek és a kérdezőt még rosszabb irányba terelik.
2021. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!