Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira manapság mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira manapság mit érdemes felvenni és hogyan sminkeljem ki magam? Étterembe mennénk.

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy hova mentek. Én személy szerint nem szoktam magam másnak kisminkelni magam. Ha nekem kedvem van hozzá, egy tus+szempillaspiral+pirosítót felteszek.

De volt már, hogy valakinek begöndörítettem a hajam meglepetésből, mert kedveltem és mondta, hogy szereti a göndör képeim.

2021. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pesten a Costesbe a Ráday utcába. Elég drága hely és nem vagyok ehhez hozzá szokva és félek, hogy kinéznek az alkalmazottak.
2021. aug. 25. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán fura ez a javaslat, de szerintem ne sminkelj sokat. Egy srác értékeli, ha mersz smink nélkül is mutatkozni, illetve ha így megtetszel neki, akkor sminkkel csak jobb leszel.:)
2021. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tini kategória, ezért nincs szükséged sminkre.


Nem kell elájulni attól, hogy drágán adnak kicsi adagokat. :)

Bármilyen hétköznapi ruha megteszi.

Dolgoztam egy ideig a Ráday utcában, tehát ettem szinte mindenhol, lehet, hogy itt is. Sehol nem voltak túlöltözve.

2021. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Attól is függ, hogy te a fiú vagy a lány vagy-e
2021. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű utcai, kimenőruha biztosan megfelel. Smink nélkül is megleszel. A fiú legalább a valóságot látja és nem a kence-fencét. Talán nem is szereti és nem kér második találkát.
2021. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a te döntésed hogy hogyan jelensz meg, hallgass a megérzéseidre. De ha ajánlhatok valamit, ha nagyon szeretnél sminkelni akkor valami kis natúr legyen, és egy kicsit elegánsabb de mégis hétköznapi ruhát vegyél fel.
2021. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem kell vakolni....
2021. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha szoktál rendszeresen, most se tedd. Nem fogod természetesen viselni. Mindent úgy csinálj, ahogy máskor.
2021. szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!