Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a randit mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a randit mert nem tud vezetni, de hazudott?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy egyetemre fogunk menni, egy kisebb városban lakunk. Én írtam rá először, valami olyasmivel, hogy tud-e valamit a tantárgyfelvételről stb.

Majd amikor lehetett, mondtam neki, hogy egy barátnőmmel elmegyek egy kávézóba megcsinálni a tantárgyfelvételt, ha gondolja csatlakozzon. Nem igazán randi, de a barátnőmnek van pasija, és a barátnőm biztatott, hogy hívjam el a srácot..

A srác egy órával a tali előtt írt rám, hogy bocsi mégsem jó neki ma, mert takarít otthon (??)

A barátnőm, akinek a pasija a srác osztálytársa volt mondta, hogy nincsen jogsija, őt ez bántja, mert lassan 20 évesen ennek alapnak kéne lennie, és folyamatosan megbukik a forgalmin..

Szerintem ez volt, hogy nem merte elmondani, hogy nem tud vezetni ezért nem jött..

A kávézó messze van tőle, kb csak autóval elérhető, busszal nagyon offos. Mi a barátnőmmel már korábban mentünk (nekünk van jogsink), akkor írtam neki, hogy na xy helyen vagyunk, akkor idejössz? És ekkor írta ezt.

20 évesek vagyunk



2021. szept. 4. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem alap 20 évesen a jogsi. Ez hülyeség. Nekem is 22 éves korom óta van, mert akkor kezdtem keresni, így volt pénzem jogsira és autóra.


Ha egy kisvárosban laktok, akkor ott nincsenek akkora távolságok, hogy busszal ne lehetne odaérni. Persze, ha nektek alap, hogy apuci fizeti a jogsit és tesz alátok autót, akkor érezheto magát kellemetlenül a társaságotokban.

2021. szept. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

A jogsi nem alap, de sajnos egyes helyeken létszükséglet (az olyan helyeken, ahol napi 2 busz megy).

"Lemondta a randit, mert nem tud vezetni, de hazudott?"

1. Mint te is írtad ez NEM randi.

2. Az, hogy nem tud vezetni nem hazugság. Ha nincs érvényes jogsija simán el is tilthatják, ha elkapják.

3. Mert ha valóban takarított akkor mi van? Vagy te nem szoktál?

4. A jogsihoz nem jár autó!

5. Ha veled kellett volna találkoznom lehet én is inkább lerázlak...

2021. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ráakaszkodtál, ő meg udvariasan lerázott.
2021. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos nem a nem létező jogsija miatt mondta le. Ezer más ok közbe jöhetett amit soha nem fogsz megtudni. Egy részt ha valaki nagyon elakar valahová menni az megoldja. Busz mindig van. Lehet sokat kell várni, lehet messze a buszmegálló, de eltudsz jutni busszal, mondom ezt egy kis faluból. Vagy a szülei, testvére bárki elvihette volna. Valami teljesen más miatt nem ment. Lehet nem jössz be. De ez mindenképp kifog derülni ha már ott vagytok az egyetemen. Látni fogod, hogy beszél e veled, keres e, hogy viszonyul hozzád. Szóval ki fog derülni hamarosan.
2021. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

25 leszek, de ha nem lett volna kötelező a jogsi a rendőrakadémián, sosem teszem le kb, mert nekem telejsen fölös Budapestiként, minden egy köpésre van, parkolóhely meg sehol sincs. Szóval sztem sem alap, mint ahogy nem menő cigizni, vagy nem gáz aki szűz 20 évesen. Kit érdekel, mindenki más. Persze az, hogy folyton megbukik és nem tudja megcsinálni, az gáz, de ez sokmindenen múlhat, gyakorolnia kéne, vagy fizetni - értem ezt úgy, hogy még engem sem engedtek át fizetés nélkül (ahoyg egy társamat sem), pedigaz én oktatóm mondta, hogy jajj már most a korrupció, ő nem fogad el pénzt. Mikor 2x húztak meg olyannal hogy állítólag nem indexeltem 1 helyen (pedig 100% vagyok benne, hogy de), meg hogy "nem volt elég oldaltávolság egy parkoló autótól főuton menet közben", akkor mondta az oktatóm: " Hát lehet fizetni kéne!" Én meg néztem rá értetlenül. Azóta is egyik legjobb sofőr vagyok, akit ismerek, a legkisebb helyekre is be tudok parkolni, a legskatchibb előzéseket is le tudom tolni, betartom a szabályokat többnyire, de ha kell fél órás utakat gond nélkül teszek meg 10 perc alatt, vagy ha a fogyasztást kell nézni, akkor bárkinek a kocsijával a 10 literes fogyasztása helyett úgy tudok közlekedni, hogy 8 litert fogyasszon a gép. És ennyin múlt, hogy korrupt fösvény a rendszer.


Lehet, hogy ezért érezte rosszul magát, de akkor találkozz vele máshol, aztán beszélgessetek, idővel meg úgyis elmondja, hogy ez baja-e neki és akkor mesélhetsz erről, amit írtam és lehet megoldódik neki :D

2021. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5!


OFF: Nekem nem kellett fizetnem. Inkább arról panaszkodott az oktató, hogy a fitalabb vizsgabiztosokat már nem lehet megkenni. Végig elégedett volt velem, aztán a vizsga előtt kezdett bepróbálkozni. Elmondtam neki, hogy kicsit bosszanatnak engem ezek a dolgok...

Tudta, hogy ha tovább próbálkozik, akkor valamihez oda fogom csapni az autó jobb oldalát. (Ő a felelős ilyenkor mindenért.) Ha meg megvág, akkor azonnal feljelentem valahol.

20 éve balesetmentesen vezetek, egyáltalán nem vagyok agresszív. De határozott vagyok és nem tűröm, ha meg akarnak rabolni.


Korábban mesélt olyat is, hogy visszadták a pénzt, mert annyira nem tudott vezetni az illető, hogy nem engedhették forgalomba.

2021. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
OFF: én is elsőre átmentem. Amikor mi beszélgettünk erről, akkor azt mondta az oktatóm, hogy egyrészt sorban állnak a tanulók, hogy bejuthassanak hozzá (tényleg így volt), másrészt neki nem érdeke, hogy a tanulóját többször is megbuktassák, mert az oktatót az (is) minősíti, hogy a tanulói mennyire sikeresek a vizsgán. És amíg ő kettő körüli átlagot hoz, addig mindig lesznek, akik nála akarnak tanulni, nem szorul arra rá, hogy ott tartson bárkit.
2021. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak nem érdekled. Vagy tényleg sok dolga volt.
2021. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinrem Egyszerűen le akart rázni.

Egyébként nem alap a jogsi, az csak annak kell akinek kell.

Pl munka miatt.

Nekem 24 évesen sincs, mivel tanulok, es olyan munkahelyem van ahol nem elvaras a jogsi, és elég biciklivel menni vagy villamossal...


Persze neked könnyű, mivel anyuci apuci fizet, de eszed nincs.

2021. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy a fiúnak nem vagy a kedvére való, de akár tévedhetek is. Idővel kiderül köztetek.
2021. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!