Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a randit mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a randit mert nem tud vezetni, de hazudott?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy egyetemre fogunk menni, egy kisebb városban lakunk. Én írtam rá először, valami olyasmivel, hogy tud-e valamit a tantárgyfelvételről stb.

Majd amikor lehetett, mondtam neki, hogy egy barátnőmmel elmegyek egy kávézóba megcsinálni a tantárgyfelvételt, ha gondolja csatlakozzon. Nem igazán randi, de a barátnőmnek van pasija, és a barátnőm biztatott, hogy hívjam el a srácot..

A srác egy órával a tali előtt írt rám, hogy bocsi mégsem jó neki ma, mert takarít otthon (??)

A barátnőm, akinek a pasija a srác osztálytársa volt mondta, hogy nincsen jogsija, őt ez bántja, mert lassan 20 évesen ennek alapnak kéne lennie, és folyamatosan megbukik a forgalmin..

Szerintem ez volt, hogy nem merte elmondani, hogy nem tud vezetni ezért nem jött..

A kávézó messze van tőle, kb csak autóval elérhető, busszal nagyon offos. Mi a barátnőmmel már korábban mentünk (nekünk van jogsink), akkor írtam neki, hogy na xy helyen vagyunk, akkor idejössz? És ekkor írta ezt.

20 évesek vagyunk



2021. szept. 4. 01:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak szégyenlős, önbizalomhiányos. Ki tudja.
2021. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!