Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelekből derülhet ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből derülhet ki az első találkozásnál, hogy bejövök a másiknak?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, érdekelne, hogy milyen apróbb jelekből tudom leszűrni, hogy bejövök-e a srácnak az első randin.

2021. szept. 4. 16:23
 1/8 anonim válasza:
87%
Ha mar randiztok akkor valoszinu, hogy tetszel is neki. Vagy nem? :)
2021. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most fogunk először találkozni személyesen, ezért érdekelne.:)
2021. szept. 4. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhív másodszorra is, akkor bejöttél neki. Ha nem, akkor nem. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2021. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból, ahogy néz. Én ebből szinte már egyből tudom, ha tetszem valakinek. Ha valakinek tetszel, akkor az hosszabban és figyelmesebben néz a szemedbe. Illetve az is jel, ha keresi az alkalmat, hogy hozzád érjen, pl megbök, megcsikiz, ilyesmik
2021. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhivott, akkor szimpatikusnak tűntél neki. Ha utána is keres, akkor mar biztos hogy bejössz neki
2021. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A beszélgetésből is látszani fog majd.
2021. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekli a személyiséged, illetve ha rendszeresen megpróbál ürügyet találni arra, hogy hozzád érhessen.
2021. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy érdekes dolog, nem csak randiknál, hanem általában is. Ha szimpatikusak vagyunk valakinek, akkor öntudatlanul elkezd utánozni minket (tehát a kéz-, láb-, testmozdulatainkat). Olvastam ezt még valahol egy testbeszéddel foglalkozó könyvben, és azóta sokszor ellenőriztem; az idő szinte mindig igazolta is.


De randinál nyilván vannak más dolgok is: hova néz, hogyan néz.

2021. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!