Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy fiúnak mit kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy fiúnak mit kell csinálni egy randin, hogy nyert ügye legyen?

Figyelt kérdés

Most talán elhívok egy lányt randira de elég tapasztalatlan vagyok meg amúgy is introvertált kicsit és félek hogy emiatt majd offol. Meg szinte biztos hogy nem merem majd megcsókolni 1.randin.


18f



2021. okt. 3. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ne is csókold meg első randin.

Legyél érdeklődő vele szemben, próbáld megnevettetni, és hagyd hogy beszéljen. A többi jönni fog magától :) sok sikert.

2021. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Első, teljesen igazad van :D

Ezen kívül vihetsz neki még valami apróságot, pl egy szál virágot, vagy valami csokit.

2021. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén szerintem azok óriási baromságok, amit az előzőek írtak. Vagyis nem baromság, de manapság a lányok többsége nem az ilyesmit díjazza. A lényeg mondjuk tényleg az, hogy megnevettesd, ha ez sikerül már kb nyert ügyed van. De nem egyszer ám, a cél, hogy a csaj végig jól érezze magát, tehát szórakoztatnod kell, nem hagyhatod, hogy unatkozzon. Ha valamilyen témában nagyon nekiáll beszélni, akkor tényleg legyél figyelmes és érdeklődő, de éna helyedben inkább arra készülnék, hogy neked kell irányítani az egész beszélgetést. Mostanában a lányok úgyis azt várják, hogy kb mindent a fiú csináljon. Én nem vinnék még semmit, az első randin túl korai, meg akár az is lehet, hhogy pénzkidobás lenne az egész. A csókról meg annyit, hogyha megfelelő pillanat adódik és úgy érzed, hogy a csaj is szeretné, akkor nyugodtan. A lányok bírják a magabiztos fiúkat és sokszor ők maguk is félnek egy olyan helyzetben kezdeményezni. De tényleg csak a megfelelő pillanatban ám, nehogy akkor amikor az elhunyt kutyájáról mesél vagy valami. Aztán sok szerencsét, biztos jól fog sikerülni.
2021. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Hát figyelj én utoljára egy hónapja voltam kint randizni egy csajjal, aki annyira nem is jött be de viszont nagyon jó személyisége volt. Gondoltam kimegyek vele hátha belészeretek, de egy szexnél többet nem láttam bele a dologba úgyhogy nem akartam hitegetni és utána őszinte voltam vele. Amit tenni tudsz az az, hogy ne stresszelj, mert azt megérzik habár ha ő is beléd van esve akkor kb bármit csinálhatsz úgyis jó lesz:) Első randinak egy sétat ajánlok utána meg egy kávét így sok időd lesz vele beszélgetni és ez első randin fontos. Légy érdeklő de néha egy-egy vicces történet is mehet. Én az ilyeneket úgy fogom fel ha nem kellek neki az ő vesztesége így hát nagyon magabiztos vagyok és ez nagyon bejövős a csajoknak.
2021. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok látom mindenki a csókos cuccot erölteti. Szerintem ha olyan a szitu az is mehet nyugodtan. A végén hazakiséred és próbálsz közel lenni hozzá, hogy ne ilyezd el amikor 3 méterről közeledsz. Érezni fogod, hogy ha olyan a helyzet. Kínos csend és a szádat nézi. Ilyenkor finoman eggyik kéz derékra másik arcra akár elötte szépen a haját is félrenyomhatod és a göbbit már tudod.
2021. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 oneswfanboy ***** válasza:
7%
Azigen jó lepontoztátok az utolsó válaszolót. Látszik, hogy a csaj kommandó megjött xd. Amúgy meg jókat írt az utolsó két válaszoló, nem értem miért kell lepontozni fáj az igazság csajok?
2021. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
4,5-ös vagyok. Én sem értem mi rosszat írtam:)
2021. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:)
2021. okt. 3. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Igazából legfőképp ez az alapján dől el, hogy szimpatikus vagy-e a csajnak vagy sem. Amiket első írt azokkal tudod növelni a szimpátiát, de lehet nem is lesz szükséged tudatosan alkalmazni ezeket, ha egy hullámhosszon vagytok mindketten el tudjátok majd engedni magatokat. Ha meg nem akkor nem, ezt is tiszteletben kell tartani.
2021. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyszerűen add magad. Ha így nem tetszel neki, akkor máshogy sem fogsz.
2021. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!