Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Jövő héten találkozok a lánnyal mindketten 16 évesek vagyunk.

Szerelmes vagyok bele és azt hiszem ő is szeret engem

Szóval jövő héten lesz a randi valószínűleg elmegyünk kajálni utánna meg setalgatunk

És az lenne a kérdés ugye hogy hogy mondjam meg neki hogy szeretem? Legyen csók is?

Előre is köszi ha segítesz



2021. okt. 22. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
sehogy-
2021. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem hagyd!Ha ennyi eszed sincs, akkor mi lesz késöbb?
2021. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Csók mehet, de szerelmet sose vallnuk 1 lánynak. Aranyszabály amit minden srácnak kötelezővé tennék betartani
2021. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Első randin még nagyon korai szerelmet vallani. Egy csók belefér, ha úgy hozza a helyzet.

Sok sikert!:)

2021. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja ez már nem első randi
2021. okt. 22. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként miért nem vallunk szerelmet a lánynak?

Ez érdekel🤔

2021. okt. 22. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Sok dolog végett, ad 1 sok srác csinálja ha te is akkor jelzed neki hogy csak 1 vagy a sok közül, és akárhol talál ilyet mint te. Ad2 szimpla hazugság, legtöbb srác vár vele pár randir és aztán nyögi be hogy mik az "érzései" de ugy hogy nem éltek együtt a csajjal/nem tudják hogy viselkedik, milyenek a roszabb napjaikon, első pár randi szimpla szinjáték és mindenki tudatosan de a legjobb oldalát mutatja a másiknak, abba "beleszeretni" még qva elhamarkodott mikor még igazán semmit nem láttál a csajtól. Ad3 kinyir minden hangulatot/szexuális feszültséget ami kialakulhatott köztetek 1 randin a csajjal és kényelmetlen helyzetbe hozza ha esetleg benne ilyen érzelmek még nem alakultak volna ki. Csak 1 pár a sok közül de remélem ennyi elég
2021. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem valld be neki. Vagy legalább csókold meg. Egyszer élünk. Még valami jó is kisülhet belőle. Ha pedig nem akkor ez van, az élet megy tovább. Vagy veled, vagy nélküled, de nem áll meg
2021. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LuckyLevi ***** válasza:
0%

"Vagy legalább csókold meg. Egyszer élünk. Még valami jó is kisülhet belőle."

Mi? Nem kivant terhesseg?

2021. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#7nek nagyon is igaza van a legtöbb dologban. Nem tudom miért pontoztátok le. Ha nagyon működik a kémia első pillanattól kezdve, és érzed hogy életed társa lehet, akkor sem szükséges ilyen nyitottan kifelé kommunikálni szavakkal az érzéseidet, az első 1-2 hónap ismerkedés idején (gondolom nem ismerkedsz vele régebbóta hiszen még csak nem is csókolóztatok). Érezni fogja abból ahogy bánsz vele. Ha el kell mondanod hogy szerelmes vagy belé, ahhoz hogy tudja hogy szerelmes vagy belé az már régen rossz.
2021. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!