Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Le kell szögezni, hogy randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kell szögezni, hogy randira megyünk?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt találkozni, valamit megiszunk együtt, el is fogadta a meghívást. Már évek óta ismerjük egymást, de csak az utóbbi időben kezdtünk el többet beszélni, meg én már utalgattam is rá, hogy bejön nekem.

Ugye nem hiszi azt, hogy csak barátilag akarok vele találkozni? Mert én már egyszer sétáltam bele ilyenbe, régebben találkoztam egy másik lánnyal, ő meg otthoniban lecsoszogott hozzám, meg mondta is, hogy na jött dumcsizni. Bár akivel most találkozok szerintem jobban veszi a lapot, mert flörtölget ő is, szóval csak gondolja, hogy nem poénból hívom el, meg mert nincs jobb dolgom.



2021. okt. 26. 14:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt csak vele tudod megbeszélni. Nyugodtan kérdezz rá vagy ha beszélgetsz vele hozd fel a témát. Én pl. Simán rákérdeznék poénosan hogy “na áll még a randi?!” Vagy bármi csak írtam most egy példát. Szerintem ha már alapból egy kapcsolatot akarsz kialakítani ne félj az egyenes kommunikációtól! Sok sikert :)
2021. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de nem mondanám hogy érdemes. Az a lányra 1 fajta nyomás lenne hogy akkor ennek az estének olyan hangulatban is kell eltellnie. Ezért is tök felesleges. Csak sétáltok, dumáltok, flörtöltök, ha megadod a pillanatot talán még smároltok is aztán majd az este hozza a többit
2021. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell külön kikötni.

A lényeg az, hogy olyan jó legyen, hogy érdemes legyen utána szervezni a következőt.

2021. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!