Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülye kérdés, de milyen "íze" van egy csóknak?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem volt részem benne, de holnap lesz a 3. randim egy lánnyal, a másodikon egy szájra puszi volt elköszönéskor, szerintem holnap lehet komolyabb is. 17 évesek vagyunk mindketten. Ő már tapasztaltabb ilyen téren.

Ti elsőnek mit éreztetek? Ha pl. Erős mentolos rágót rágok előtte, az nagyon érzik? Vagy ilyenre nincs szükség? Alapból van valami íze a másik szájának? Bocs a hülye kérdésért?



2021. okt. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
alapvetően semmi max enyhe nyál íz ha evett valamit olyan ha szájfényt/rúzst használ olyan íze van mint azoknak
2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit evett a lány.
2021. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit evett (vagy ivott).

Mondjuk nekem a szájra puszi is csóknak szàmít O.o

2021. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha nem evett semmit, alapból van valami természetes íze?
2021. okt. 28. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Reméljük, van annyi esze, hogy randi előtt fogat mos!

Nekem volt már olyan lány, akinél a csók közben derült ki, hogy nem erőssége a szájápolás...

2021. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5-ös: Rossz ízű volt, vagy büdös volt a szája? Az kellemetlen lehet.


Én napi 2x fogat mosok+szájvíz.

Randi előtt nyilván megmosom, meg aznap nem eszek hagymás ételeket.

2021. okt. 28. 14:01
 7/7 anonim válasza:
78%
mielőtt eltántorítanátok szegény felebarát/nénkat, elég horny leszel a csók után
2021. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!