Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon sok ha 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon sok ha 17 éves lányként már 4 fiúval voltam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 4 szexuális kapcsolat az soknak számít? Ti összejönnétek egy olyannal aki 4 sráccal volt már?

2021. nov. 6. 08:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
9%

attol fugg, ha rendes kapcsolatba voltal akkor nem gaz, de ha csak osszefekudtel veluk na akkor lehet ment is pletyka es nehezebben mehet az ismerkedes, de ez ember fuggo hogy melyik fiunak elfogadhato ez, de nincs abban semmi tenyleg, legalabb tapasztalt vagy

17L

2021. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Sok. Viszont nem csak ez számít. Szóval ha megtudnám, hogy aki bejön nekem, az már x emberrel volt, az nem jelentené azt, hogy rögtön dobnám. Mert na, szerintem 17 évesen 4 igen is sok, viszont más dolgok is számítanak, nem csak az ilyenek.
2021. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ez rád tetolvával, nem látja senki. Ezen ne aggódj. Egyébként engem nem zavarna.

Meséld már, hogy mi volt a különbség a srácok között? Pl. másabb orgazmus, másabb érzés, sperma íze miben különbözött amikor lenyelted, stb. Kíváncsi vagyok.

2021. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kéne ilyen lány. De hát nem mindenkinek egyforma az értékrendje
2021. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2021. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Sima párkapcsolat mindegyiket szerettem viszont barátommal már régóta együtt vagyunk viszont csak most tudta meg és neki ez sok:( szerintetek szakítani fog ezért? Ekkora k*rv@ lennék?
2021. nov. 6. 08:53
 7/42 anonim ***** válasza:
41%

Senkire nem tartozik hogy hány pasival feküdtél le!

Lesz tapasztalatod,ami nagy előny lehet az ágyban...

Engem biztos nem zavarna, ha kétszer ennyi is lenne ez a szám.

2021. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
24%
Sok. Gondolom 1 honapon fekudted le mindegyikkel :)
2021. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
37%
Soknak sok de még fiatal vagy, egyszer lesz gyereked családod de most még tapasztalatott szerzel, a barátod ha meg ez miatt szakít nem igazán szeret téged
2021. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a mondás is van fiatalság bolondság
2021. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!