Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Néhány lánynak miért változik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynak miért változik meg így a viselkedése pár napon belül,amikor ismerkedem velük?

Figyelt kérdés

Most Tinderen ismerkedem és belefutottam pár olyan lányba akiknek nem értem a viselkedésüket:


Első lány: Tök jól elbeszelgettunk, kommunikatív,érdeklődik felőlem. Celozgat a csókolózásra,az ő ötlete a második napon hogy folytassuk a beszélgetést Facebook-on. Mondom oké,benne vagyok.

Beszélgetünk egy napot ott is,majd következő nap mintha kicserélték volna,már alig érdeklődik,ezt le is írtam neki hogy már nem olyan beszédes mint a legelején. Erre fel leírja hogy jó hogy nem hiszen suliban van,utána rohan diák munkára. Szinte mintha nem is ugyanaz a lány lenne. Nem értem hogy miért változott ekkorát 4 nap alatt...


A másik lány: vele is tök jól indul a beszélgetés,érdeklődik felőlem. Három nap után átmegyünk Facebook-ra, megkérdezi tőlem hogy lenne e kedvem beszélgetni telefonon. Mondom hogy persze. Leírom az időpontot (kora este) erre fel bealszik előtte. Ezt eljátssza még egy alkalommal,aztán leírja hogy inkább ne eroltessuk ezt a dolgot. Én meg értetlenül állok hogy megint mi történt.


És ezekből a történetekből van még egy tucat.

Velem lehet a baj hogy mindig az ilyen link lányokat fogom ki?



2021. nov. 15. 14:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Gondolom a randiappos képeiden máshogy (jobban) nézel ki, mint Facebookon.
2021. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az első teljesen normálisan leírta miért :D, nem csak turbékolásból áll az élet sajnos. Egyébként meg ezek a Tinderes ismerkedések soha nem szoktak olyan jók lenni, mint aki élőben ismersz meg először, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2021. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert tinderen ez a minőség, mást ne várj
2021. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok féle oka lehet, egyáltalán nem biztos, hogy akár egy tucat hasonló sztoriból is le lehetne vonni egységes következtetéseket.


De azért amit #1 írt érdemes lehet megnézni, hogy kívülről mi látszik mások számára a Facebook profilodból, mennyire tér el a sugallt képed attól, amit Tinderen mutatsz, vagy amit az alapján remélhetnek rólad.

Tinderen ugye csak egy pár kép és néhány mondat látszik belőled max. Facebookon viszont könnyen lehet, hogy látja a közös ismerősöket, milyen témákat osztasz meg, milyen dolgok érdekelnek, mire hogyan kommentelsz, kik és hogyan kommentelgetnek a te posztjaidra.

Nem kell hozzá túl komoly profilozást végezni, hogy akár nagyon sok mindent is ki lehessen rólad deríteni és aztán akármilyen következtetéseket is levonhat belőle rólad.


Ugyanakkor az sem biztos, hogy szükséges/érdemes lépcsőfok, hogy Tinderről Facebook-ra viszitek át a beszélgetést. Lehet, hogy jobb lenne Tinder helyett rögtön telefonon, vagy személyesen beszélni és akkor a különféle netes feltételezések helyett a személyes találkozás döntheti el, hogy van-e szimpátia. Ami továbbra is csak egy rejtély marad, ha előtte még több további lépcsőt beiktattok.


Lehet, hogy pont azért vesztik el az érdeklődésüket, mert nem hosszas levelezgetésre, aztán telefonálgatásra lennének kíváncsiak, hanem inkább találkozni szeretnének, hogy kiderüljön, ki is van a túloldalon.

2021. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak
2021. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!