Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne izguljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne izguljak ennyire ha találkozom egy fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régóta küzdöm a problémával hogy betegesen izgulok ha egy fiúval találkozásra kerül a sor.

Sajnos másfél éve pánikzavarral is küzdöm, ami még jobban megnehezíti ezt az egészet. Ha csak szóba kerül hogy találkozunk, már akkor gyomorgörcsöm van. 1 nappal vagy pár órával a tali előtt pedig már nem bírok enni, remegek, gyomorgörcsöm van, hányingerem, és semmi másra nem bírok gondolni, nagyon kellemetlen. És már sokszor volt sajnos pánikrohamom is előtte. Nem tudom mitől félek ennyire mert már nem egy fiúvak találkoztam és soha nem volt semmi problémám. A napokban is fogok találkozni egy fiúval és nem akarok ennyire izgulni, segítsetek mit tegyek. Nyilván bennem van a félelem mint mindenkiben hogy nem lesz téma, gáz lesz, kínos lesz stb.


18/L



2021. nov. 29. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pánikbetegségedet kezelik, ugye?
2021. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Pofonegyszerű! Ne találkozz fiúval, és no problem! 😀
2021. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, vagy pszichológus kell neked!
2021. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lizi16 válasza:
100%

Szerintem is a pánikroham kezelése az első, és legfontosabb. Ha ez sikerült, bevethetsz még további "trükköket" szerintem saját magad megnyugtatására, az önbizalmad növelésére. (pl.: hallgassd meg a kedvenc zenéd, miközben készülsz a találkozóra, olyan ruhát vegyél fel, amiben komfortosan érzed magad stb.)

Valamint tudatosítsd magadban, hogy a másik fél is ember és ő is lehet ideges a találka előtt. A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat. Ha pedig nem úgy alakulnak a dolgok, akkor sincsen semmi baj. :)

Drukkolok a következő találkozóhoz! :)

2021. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak: Sajnos az nem megoldás hogy elkerülöm ezeket a helyzeteket. A te felfogásod szerint soha ne legyen párom?


A többieknek válaszolva, jártam pszichológushoz hónapokig, aztán jobb volt a helyzet és abbahagytam, de most újra fogok járni, mert utána szeretnék járni miért van kifejezetten ilyen helyzetnél rohamom.

5. válaszoló, neked nagyon köszi, várnék még ilyeneket :)

2021. nov. 30. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Tarts inkább kutyát, nem valók neked a fiúk!
2021. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez aztán okos megnyilvánulás volt, gratulálok.
2021. nov. 30. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nagyon hasznosat nem tudok mondani, én fiú vagyok, megittam előtte 1-2 fél vodkát, direkt azt mert az egyáltalán nem érződik, és egyáltalán nem voltam feszült, felszabadultam, így nem is voltak kínos szituk semmi.
2021. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olvastam már hasonlót, amugy nem olyan rossz ötlet.😂
2021. nov. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!