Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Manapság bunkóságnak számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság bunkóságnak számít, ha ismerkedek egyszerre két lányal és mindkettőjükkel leszervezek egy-egy randit?

Figyelt kérdés
Utána mondanám meg egyiküknek, hogy sajnos nem éreztem jól magam.
2021. dec. 4. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem szép dolog játszadozni más ember érzéseivel. Miközben te azon gondolkodsz, hogy rázd le szegény lányt, lehet ő komolyan gondolja, és abban reménykedig ebből még lesz valami. Szóval ja, elég szar munka, de te tudod.
2021. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Azért van a randi, hogy kiderüljön. Ez még nem járszadozás. A lány is simán kioffolhat mêg az első randi után.
2021. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy ezzel a Tinderrel annyira személytelenné vállt a dolog, hogy amíg nem találkoztok, semmilyen lelki kötelezettséged nincs.


Meghát nem gondolkodom rajta, hogy rázzam le, mert ahhoz ismernem kéne, és tudni, hogy nem szimpatikus

2021. dec. 4. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked is rendben van, ha ő is randizik közben más pasikkal, akkor nem gond szerintem. Én az első csóktól számítom párkapcsolatnak a dolgot, szóval onnantól kezdve lenne gáz.
2021. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint nem örülnék neki, ha kiderüle, hogy a fiú, akivel randizgatok más lányokkal is randizik a hátam mögött, de mindenki más. #1-es voltam.
2021. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te se örülnél, ha fordítva ilyan helyzetbe kerülnél.
2021. dec. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Engem nem zavarna a fordított eset, pont ezért fordultam a platformhoz.


Nem randizgatásról van szó, csupán mindekettőjükkel elmenni egy-egy randevúra, hogy ne csak egy online beszélgetés alapján próbáljak meghozni egy döntést.

2021. dec. 6. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen első, felmérő randinál szerintem belefér. Kicsit hatékonyság és ezért tárgyiasító hangulata lehet, de ha rendes gyárek vagy, akkor nem. Csak mi van, ha pl. mindkettő tetszik, akkor máris több randi kell, és onnantól már randizgatás! :-) Egyik felem azt mondaná, hogy ne siess ennyire, figyelj az egyik lányra, aztán egy hét múlva találkozz a másikkal, ha már az egyikről eldöntötted, hogy nem akarod vele folytatni. A másik felem lazább csákó. :-) 49f
2021. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!