Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a fiú terve velem? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fiú terve velem? 16L

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval 3 hónapja. Nagyon imádom , kedves velem, soha senki nem volt még ilyen. Szerintem szerelmes vagyok. Szórakozóhelyeken is szoktunk találkozgatni, a csók is megtörtént párszor. Ma este is összefutunk, nagyon izgatottan vártam már, de írta hogy kint nagyon fáznánk, és hogy menjünk majd fel a szórakozóhely közelében lévő lakásukba, ahol először azt mondta hogy a bátyja lesz otthon, de kiderült hogy az sem biztos. Szerintetek mit mondjak? Nem tudom hogy ha felmennénk mit szeretne, és ha szeretne valamit , én pedig nem akkor mit mondana erre.. Nemet mondani félek mert lehet nem tetszene neki...Valamiért annyira meg akarok felelni minden elvárásának, nagyon nem szeretném elveszíteni... Nincs nagy tapasztalatom a fiúk terén, lehet azért vagyok ilyen kétségbeesett :/

2021. dec. 11. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Együtt sem vagytok még, én tuti nem adnám oda a szüzességem neki. Ha le akar feküdni veled, akkor állítsd le
2021. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindenre készülj fel, ha elmész.

Olyan eszköz legyen nálad, amivel meg tudod védeni magad, ha esetleg valami van.

Legalább egy ember tudjon róla, hogy hol/kivel vagy.


És ne akarj megfelelni. Önmagad add, mivel Te úgy vagy Te. És ha ez neki nem tetszik az sem baj, hiszen majd akkor lesz más, aki ugyan ilyen jó lesz.

Úgy pedig ne feküdj le vele, hogy nem akarsz. Neked sem lenne jó, ha olyannal feküdnél le, akinek csak a szex kell. (Hiszen, ha emiatt vége lesz, akkor csak az kell neki) Ha pedig tovább vár türelmesen, akkor az egy jó jel.

2021. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Biztos lehetsz benne, az a terve, hogy lefektet.

Semmiképp nem mennék fel. Erőszakos is lehet.


Ő hány éves?

2021. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Tuti meg akar fektetni. Ő hány éves?

Együtt sem vagytok, ne add magad ilyen könnyen. Lehet csak addig marad kedves amíg meg nem kap. Csak azért ne vesztegesd el magad mert "nem akarod elveszíteni". Ha tényleg csak megfektetni akar, akkor ő sosem téged akart amúgysem. 3 hónap az semmi. Először bizonyosodj meg, hogy neki nem számít ha pl 1 évet kell várnia. Sok ilyen ember csak addig kedves és szédít amíg szét nem teszed neki.

2021. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ne azzal foglalkozzál hogy ő mit gondolna arról amit te esetleg mondanál vagy nem mondanál neki. Azt találd ki hogy te mit szeretnél, és azt kommunikáld neki egyértelműen. Ha tetszik neki, szuper, ha nem, így járt.


Önmagad szempontjából nagyon káros gondolatmenet, hogy nem szeretnél vele lefeküdni, de megteszed, mert félsz hogy mit szólna, ha azt mondanád hogy nem...Ennyi erővel akkor ki se menj az utcára, mert mi van, ha valakinek nem tetszik, ahogy fel vagy öltözve?


Értem, hogy nem egy idegen, hanem 3 hónapja ismerkedtek és azt hiszed hogy szereted, de hidd el, hogy hosszú távon megéri őszintének lenni. Magad miatt.

2021. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Én inkább úgy mondanám, hogy le akar veled feküdni. Ha felmész hozzá, azzal azt jelzed neki, hogy valamilyen szexre nyitott vagy.

Meleg hely másutt is van, kávézó, kocsma, mozi, pláza...

Mielőtt igent mondanál simán eléállhatsz, hogy "Ok, felmegyek veled, de én még nem akarok veled lefeküdni. Megérted ezt? Megfelel ez így neked? Megígéred, hogy kedves leszel velem, akkor is, ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy eltervezted?"

S nézd, hogy mit reagál erre. Ha volt már csók, lehet tán petting is hamarosan, szép fokozatosan, ahogy neked is jó.

Ha normális: erről azért már lehetnek benyomásaid, akkor elfogadja, ha nem kap meg egyből teljesen. Lehet, hogy azért kicsit ideges lesz tőle. Mi fiúk, ha fel vagyunk spannolva, akkor egyrészt mindent megígérünk, és ezt el is hisszük akkor, másrészt valakinek nehéz elviselni, ha visszautasítják ilyen helyzetben, de ez egyénfüggő is. De ha ettől elhagy, akkor éretlen, ne bánd! Ha két napig duzzog és utána felhív, az már jobb helyzet, akkor képes alkalmazkodni.

Ha semmi szexet nem szeretnél ne menj fel, ha pettingre, egyébre nyitott vagy, akkor igen.

Eddig hogy reagált, ha bármi kapcsán nem úgy alakult a dolog, ahogy ő szerette volna? Ha volt ilyen, annak alapján meg tudod saccolni.

Az is lehet, hogy fokozatos srác ő is, és most még csak simogatásra, esetleg orálra számít/azt adna. Attól is függ, hogy milyenek vagytok, te milyen vagy, ő milyennek lát.

Ha normális, akkor elfogadja, hogy a neked is akarnod kell. Ha még nem ismered annyira, hogy ezt meg tudd ítélni, akkor inkább ne menj fel hozzá. Kis kockázat mindig van, ez is adja meg az értékét, izgalmát.

49f

2021. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

a fiú hány éves?


volt már kapcsolata előtted?

2021. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha úgy érzed nem állsz készen, mondj nemet!

Ha normális a srác, tiszteletben fogja tartani az érzéseidet/az akaratod. Nem fog ettől kiábrándulni belőled, vagy elhagyni. Ha igen, akkor pedig annyit is ért, nem vesztettél vele semmit.

2021. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Akik azt írják, hogy legyen nálad önvédelmi fegyver, meg vigyázz mert erőszakos lesz, azok hol élnek? Szomáliában?


Persze, hogy szexelni akar a srác, persze, hogy a "gyere fel hozzám" egy jó nyitás ez irányban. De ha egy lány azt mondja, hogy nem akarok még szexet akkor egy normális srác nem fogja megerőszakolni. Ha 3 hónapja ismered akkor tudnod és érezned kell, hogy megbízható.


Mond meg neki előre, hogy még nem akarsz szexet, de menj fel nyugodtan hozzá. Max csak filmet néztek, társasoztok, meg rendezgetitek a bélyegalbumát.


Amúgy meg azzal feküdj csak le akivel te is akarsz. Nem kell megfelelni semmilyen elvárásnak.

2021. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Én nem mennék bele.

Majd ha eléggé megismerted, be is mutatkozott a csaladjanak, meg te is ot.

2021. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!