Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Milyen ajándékkal lepjem meg a randi elején?

Figyelt kérdés
Van az a helyzet,hogy a csajjal már szinte mindjárt együtt vagyunk,viszont van egy másik srác aki évek óta fűzi, ezzel nincs is semmibaj kitartó. A probléma az,hogy én a következő talin a lánynak rózsát szerettem volna adni,de ezt már 1hete megterveztem és a srác tegnap nagy könyörgések árán el tudta hívni talizni a kiszemeltem és rózsát meg nyakláncot adott neki ajándékba. Szóval nekem akkor milyen ajándékot kellene vinnem ami egyedibb lesz,mint a srácé? Mert itt nem az a probléma,hogy kapott valamit hanem,hogy előtte egy nappal mielőtt tőlem kaphatott volna:( igen tudom az ajándék rossz szó erre inkább meglepinek nevezzük:) ötleteket szeretnék kérni

2021. dec. 13. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem, ha ő már randizott a másikkal, semmilyen rózsát ne vegyél

neki. Legfeljebb az árok partról kórót.

Miért nem dobod? Nem te kellesz neki.

2021. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
10/10-es csaj kell, hogy legyen, ha megér ennyit. Tudod ki a franc törné magát érte.
2021. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nah varjunk akkor lehet kicsit felreerthetoen fogalmaztam a csaj elmondta neki,hogy nem akar semmit sem de a srac ket eve nem fogja fel es azert talizott vele mert az apjanak a munkatarsa es nem akarja megbantani plusz mint barat szereti
2021. dec. 13. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne ajándékot adj, hívd meg valahová. Mondjuk egy komolyabb cukrászdába, a lányok édesszájúak. Vagy nézz ki valami rendezvényt, de lehetőleg ne szabadtérit, ha nem akarod hallgatni, hogy mennyire fázik.
2021. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szál rózsa helyett inkább rózsacsokrot,az nívósabb.
2021. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha téged akar, akkor kis túlzással mindegy, hogy mit viszel. És ez fordítva is így van. Hiába van rózsa, meg nyaklánc, ha nincs érzelem. Szerintem elég egy csoki is, de ha ezt kevésnek gondolod, akkor lehet rózsa is.:)
2021. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kombika ***** válasza:
Ha a lány a másik fiúnak azt mondta, hogy nem akar tőle semmit, akkor ezzel az iránnyal nem is kell foglalkoznod. Nem kell ajándékot vinni, nem megvenni akarod azt a lányt! Vigyél neki egy szél vörös rózsát, vagy valami cuki dolgot, amit tudod, hogy szeret. Nem kell drága ajándék. Már csak azért sem, mert sok esetben attól azt érzi a lány, hogy meg akarod vásárolni a szerelmét. Ha vonzódik hozzád, akkor ajándék nélkül is alakulni fog a kapcsolat. Ha nem vonzódik hozzád, akkor az ajándék sem segít.
2021. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága ajándékot ne vigyél neki. De ha azt akarom hogy rám gondoljon akkor adnék neki pl egy szép tollat, kispárnát, vagy vmilyen használati eszközt ami miatt majd rám gondol.
2021. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!