Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó alkalmávál a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó alkalmávál a pasi hozott nekem csokit?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Milka csokit meg egy toffifeet.Következő talalkozó alkalmávan én is adjak neki valami apróságot?
2021. dec. 24. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is szoktam adni a lánynak, de ha ilyeneket viszonoz azt nem szeretem. Ha kapok valamit, akkor a tartósabb dolgokat szeretem, meg az olcsóbb cuccokat. Nem szeretem, ha költenek rám. De ha mégis megteszik, akkor olyan legyen legalább ami velem van, amit sokáig jó. Akár egy kulcstartó vagy bármi, ami rá emlékeztet.

De ilyen édesség vagy valamit azt nem szeretem, ha vesznek.

2021. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Megszokta, hogy a prostiknak is visz, és ugye a szokás hatalma...


Ne vigyél neki semmit, mert a végén beleszakadtok ebbe a nagy ajándékozásba. Úgyis tele van csokival meg beiglivel, karácsony van...

2021. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sok kapcsolatom volt de csokit egész életemben egyszer kaptam :D igaz én férfi vagyok. Nem háláltam meg akkor, de nézd meg még most is emlékszek rá :D pedig egy szaros balaton szelet volt. Szóval nyugodtan adhatsz neki...
2021. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
12%

Nem tudom, hogy nő vagy-e vagy férfi. :)


De a szó…p…á…s mindent visz. Joker.

2021. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ez nekem fura. Első talira minek ajándék?

Hát, ha te is szeretnél adni akkor adjál valami csoki szerűt.

De ha nem akarsz tőle semmit akkor ne adj. Meg is beszélheted vele, hogy neked ez most fura és nem tudod hogy reagálj és hogy ő mit is akart ezzel

2021. dec. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szegény megboldogult ifjúkoromban virágot kaptam a randikon. Lehet, hogy manapság egy kis darab csoki a virágot helyettesíti az uriembereknél?
2021. dec. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Akkor kell beszélni róla, ha rendszeressé válik, szerintem az már nem normális, akkor már mást jelent a figyelmességen kívül.


Cserébe nyomkodd meg a hátát*. Akkor te is adsz valamit, de mégsem ugyanazt, nem kell másolni a másikat, csak viszonozni a figyelmességet.


*1-2 találka még és úgyis dugtok, szóval nem korai manapság.

2021. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha úgy érzed szívesen megajándékoznád, akkor nyugodtan vehetsz neki valamit ;)
2021. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#4

Az isten mentsen meg tőled minden nőt. xd

2021. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#2, ritka nagy tirpák vagy.
2021. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!